Vystupte z davu se stylovým a tenkým chytrým telefonem XperiaTM T3 od Sony

3. června 2014, Londýn – Společnost Sony Mobile Communications („Sony Mobile”) dnes představila veřejnosti nádherný nový chytrý telefon Xperia T3 se čtyřjádrovým procesorem, který je určen zejména těm, kteří se chtějí odlišit od davu. Xperia T3 se chlubí efektním provedením v rámu z nerezové oceli a nabízí jedinečný pocit lehkosti a štíhlého těla, díky němuž se stejně krásně drží v ruce, jako se na ni dívá. (TZ)

„U modelu Xperia T3 byla veškerá pozornost věnovaná detailu, protože telefon je určen těm, kteří ve svém každodenním životě ocení osobitý design.  Telefon T3 je přímo ‚nabit‘ nejnovějšími a nejinovativnějšími technologiemi od Sony, včetně špičkové obrazové technologie a HD displejem, který zobrazuje živé barvy – a to vše ve stylovém rámu z nerezové oceli. Kombinace této krásné technologie a prémiového designu zaručuje, že T3 bude vždycky někde jinde, než zbytek konkurence,“ uvedl Calum MacDougall, marketingový ředitel Sony Mobile Communications pro značku Xperia.

 

Design zaměřený na každý detail

I přesto, že je zhotovena z luxusních materiálů, supertenká Xperia T3 je také se svými 148 gramy velmi lehká, takže je ideální pro aktivní uživatele, jimž dává maximum svobody pohybu. Úchvatné tělo z nerezové oceli odráží svět kolem vás jako zrcadlo. T3 se nabízí ve třech elegantních barvách, které nelze přehlédnout: bílé, černé a fialové.

 

Ocel použitá na rámu celé štíhlé konstrukci telefonu dává potřebnou pevnost a odolnost; zároveň funguje také jako anténa, takže krása se v tomto případě ideálně pojí s praktičností. Zadní díl je z matného materiálu, což ještě umocňuje tenký a lehký dojem, který z telefonu Xperia T3 máte, když ho držíte v ruce – a to i přes jeho pevnou konstrukci.

Všechny barvy duhy

Xperia T3, která je vybavena těmi nejlepšími technologiemi Sony BRAVIA, nabízí nepřekonatelný displej HD TRILUMINOS vysokým rozlišením a úhlopříčkou 5,3 palce pro mobilní zařízení s technologií Mobile BRAVIA Engine 2. Výsledkem je zážitek z obrazu, kdy červená je ještě červenější a modrá ještě modřejší; navíc IPS displej je krásně čitelný ze všech úhlů – a vytvoří vám tedy kvalitní zážitek ze zábavy, ať jste zrovna kdekoliv.

Špičkové fotografické technologie od Sony – k vašim službám

Xperia T3 je vybavena technologiemi známými z oblíbené řady fotoaparátů CyberShot: konkrétně fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů a obrazovým snímačem Exmor RS™ pro mobilní zařízení, takže si mimořádnou kvalitou fotografií můžete být jisti i v horších světelných podmínkách. HDR pro video znamená, že vaše videa budou vždy krásně vykreslená, i když zrovna natáčíte proti světlu. Díky funkci SteadyShot™ budou vaše fotografie vždy ostré a nezkreslené.

Surfujte po webu rychlostí blesku

Xperia T3 podporuje super rychlé sítě čtvrté generace, díky nimž můžete sdílet všechny skvělé okamžiky vašeho života – kdykoliv a odkudkoliv. Čtyřjádrový procesor 1,4 GHz propůjčuje chytrému telefonu Xperia T3 super rychlost, výkon a grafiku, ze které se tají dech – ideální pro mobilní zábavu. Dlouhou výdrž 2500 mAh baterie umí ještě notně prodloužit režim Battery STAMINA, takže se můžete skvěle bavit ještě delší dobu.

Kombinace výkonného procesoru, super rychlého 4G datového přenosu a baterie s mimořádně dlouhou výdrží u modelu T3 je triumfem stylu a výkonu, díky němuž se můžete déle než dříve bavit na Sony Entertainment Network, surfovat na internetu nebo okamžitě sdílet fotografie a videa.

Bezkonkurenční aplikace pro vaše sociální sítě

Xperia T3 je vybavena foto a video aplikacemi, které rozšiřují možnosti tvorby a sdílení obsahu na sociálních sítích.

  • Social live – aplikace, která umožňuje sdílet všechny speciální okamžiky vašeho života ‚živě‘ na facebooku a v reálném čase na displeji telefonu komentovat příspěvky.

  • AR effect – režim AR effect přidává zvukové efekty a zábavné animace k vašim fotografiím a videím. Na výběr jsou různá témata – od dinosaurů po mořskou faunu, která lze navíc snadno editovat přímo v telefonu.

  • Timeshift burst – pokud míváte obavy, že nestihnete včas zmáčknout spoušť, tak těm je již konec. Funkce Timeshift snímá rychlostí až 31 snímků za dvě vteřiny a spouští se ještě předtím, než zmáčknete spoušť – takže s Timeshift burst budete mít vždy tu nejlepší fotografii!

  • Creative effects – díky této aplikaci můžete svým fotografiím a videím vtisknout umělecký dojem pomocí různých efektů – můžete měnit barevnou škálu, přidat obrazovou stopu nebo zrcadlové efekty. Tyto úpravy, které jsou v režimu videa dostupné v reálném čase, otevírají nekonečný svět tvůrčích možností.

  • Portrait Retouch – styling pro vaše fotografie zblízka – Aplikace Portrait Retouch se postará o to, že budete vždy vypadat skvěle díky funkcím jako je real-time makeup, deco frame a dalším. Všechny úpravy také vidíte ještě předtím, než stisknete spoušť, takže si můžete být jisti fotogenickým výsledkem.

Sony se snaží neustále rozšiřovat svoji nabídku inovativních foto a video aplikací – neustále se vydávají a ke stažení nabízejí nové aplikace.

Snadný přenos dat
Xperia™ Transfer je mimořádně snadný, bezpečný a jednoduchý způsob, jak si můžete ‚přetáhnout‘ svoje kontakty, fotografie, záložky, aplikace, hudbu, zprávy a další data ze svého staršího telefonu s operačním systémem Android nebo iOS do svého nového chytrého telefonu Xperia T3. S aplikací Xperia Transfer Mobile2 je přechod na jiný telefon ještě snazší – nemusíte použít ani své PC nebo Mac, protože data se přenášejí z jednoho telefonu přímo do druhého. Přechod z některého telefonu s operačním systémem iOS nebo Android k telefonu Xperia nebyl nikdy tak snadný a rychlý.

Ideální společník pro stylově-orientované zákazníky, kteří hledají telefon a nechtějí dělat kompromis mezi stylem a technologií: Xperia T3 půjde do celosvětové distribuce na konci července 2014.

Kompletní technické specifikace naleznete zde: www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-t3/specifications

Chytré telefony s displejem o úhlopříčce 5,3 palce. Test provedený agenturou Strategy Analytics v rámci studie SpecTRAX. Údaje platné k 12. květnu2014. Více informací o výsledcích Strategy Analytics naleznete zde: www.sonymobile.com/testresults

2 Pro přenos iPhone-Xperia™ je nutný USB kabel s příslušnými koncovkami.

O společnosti Sony Mobile Communications

Sony Mobile Communications je dceřinou společností Sony Corporation se sídlem v Tokiu. Sony Corporation je předním světovým inovátorem v oblasti audio a video zařízení, her, komunikačních zařízení a informačních technologií pro soukromé spotřebitele i pro profesionální trhy. Díky svým obchodním činnostem na poli hudby, obrazu, počítačové a online zábavy zaujímá Sony jedinečnou pozici přední světové společnosti v oblasti elektroniky a zábavy. Prostřednictvím portfolia chytrých telefonů Xperia™ společnost Sony Mobile Communications poskytuje to nejlepší z technologií Sony, prvotřídní obsah a služby a jednoduché připojení do světa zážitků a zábavy Sony. Více informací najdete na: www.sonymobile.com