UPC nabízí svým zákazníkům osobní kontakt

Společnost UPC komunikuje se svými zákazníky nově i formou osobního kontaktu, a to již ve dvou zákaznických pobočkách v Praze. První byla otevřena v dubnu v sídle společnosti, druhá je veřejnosti k dispozici od 20. 5. na adrese U nákladového nádraží 3146/6, Praha 3.  (TZ)

„Obě zákaznická místa jsou již plně funkční a našim zákazníkům se na nich věnujeme se stejnou péčí a ve stejném rozsahu, jako prostřednictvím našeho call centra. Výhodu přímé komunikace s našimi pracovníky zákaznického servisu si pochvalují zákazníci, kteří z různých důvodů preferují osobní kontakt a komunikaci z očí do očí. Doufáme, že tímto krokem opět o něco zvýšíme spokojenost našich zákazníků.“, řekl Jan Mareš, ředitel péče o zákazníky UPC.

První zákaznická pobočka byla otevřena dne 01.04. na adrese Závišova 5, Praha 4 a doposud odbavuje průměrně 170 zákazníků týdně. Druhá je otevřena od 20. 5. Dvě nové pobočky jsou součástí pilotního projektu, UPC zvažuje, že přistoupí k budování podobných poboček v dalších lokalitách v rámci České republiky.

Společnost UPC neustále zlepšuje kvalitu služeb pro zákazníky v rámci projektu „Garance kvalitní péče“. Ten mimo jiné zahrnuje neustálou technickou podporu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, rychlé odpovědi na všechny dotazy prostřednictvím telefonů, emailů a dopisů a on-line podporu prostřednictvím webových stránek, Facebook poradny, Skypu a on-line chatu. Více detaílů o zákaznické péči UPC naleznete na http://www.upc.cz/garance/

UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,36 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá přes 600 tisíc zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty  Global – největšího kabelového operátora, který obsluhuje 25 miliónů klientů ve 14 zemích. Skupina zahrnuje spotřební značky Virgin Media, UPC, Unitymedia, Kabel BW, Telenet a VTR