Dotkněte se svého byznysu s Byznys Mobile

Pro chytré mobilní telefony a počítačové tablety připravila společnost J.K.R. aplikaci Byznys Mobile, která nabízí plnohodnotný interaktivní přístup k datům v podnikovém informačním systému Byznys ERP. (TZ)

Aplikace Byznys Mobile je určená pro mobilní telefony a tablety s platformami Android, iOS a Windows. Umí pracovat i bez internetového připojení, synchronizace dat pak proběhne při nejbližším přechodu do online režimu. Zaměstnanci, včetně managementu, obchodníků či servisních techniků, kteří tráví větší část pracovní doby mimo kancelář, tak mohou s informačním systémem efektivně pracovat odkudkoliv bez omezení.

„Pracovníci, kteří tráví větší množství času na cestách, potřebují být neustále informováni o důležitých aspektech prodeje, změnách cen pro konkrétní zákazníky, o platební morálce odběratelů i o plnění obchodních plánů – to vše jim umožní Byznys Mobile,“ popisuje Jiří Rákosník, obchodní ředitel společnosti J.K.R. „S poklesem cen chytrých mobilů a jejich rozšířením ve firmách i mimo TOP management se naskýtá příležitost ke zvýšení efektivity v míře srovnatelné s tím, co v minulosti znamenal nástup notebooků.“

Kdo využije Byznys Mobile

  • Management – zobrazení libovolného datového podkladu ve formě tabulky, grafu či textové informace napříč celým informačním systémem, sledování platební morálky odběratelů, hodnocení výkonu obchodních zástupců.

  • Obchodní zástupci – standardní obchodní činnosti, pořizování přijatých objednávek s možností prezentace výrobků přímo u zákazníka, zapisování informací o schůzkách, editování informací o zákaznících v CRM, kontrola platební morálky.

  • Servisní technici – servisní protokol, napojení na mapové podklady, tvorba fotodokumentace, přístup k informacím o zákaznících a výrobcích.

  • Marketing – interaktivní prezentace katalogu zboží, pořizování a editace informací v CRM přímo v terénu, monitoring aktivit a sledování plnění marketingových plánů.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 105 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP

Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi uživatele patří například Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák, Canaria Travel, Český národní podnik, G-team, Jednota České Budějovice, Kerio Technologies, Marco Polo, Marimex CZ, Nohel Garden, Poldi, Ravak, Ryor, Sapho a Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.