Logitech spojuje síly s nejlepšími eSports týmy z celého světa

NEWARK, Kalifornie — 10. června 2014 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), přední inovátor herních periférií, dnes potvrdila své silné zaměření na podporu oblasti elektronického sportu, když oznámila jmenný seznam nejvyšších profesionálních herních organizací z celého světa, které používají herní příslušenství Logitech G, aby jim pomáhalo získávat převahu v náročných soubojích. (TZ)

Mezi týmy, jež používají herní příslušenství Logitech G, patří například Alliance ve Švédsku a Německu, CJ Entus v Koreji, DetonatioN v Japonsku, Invictus Gaming v Číně, mYinsanity ve Švýcarsku, XCN v Indonésii a Cloud 9, Hammer Time a Team SoloMid ve Spojených státech. Uvedené týmy během celého roku používají nejrůznější sestavy herního příslušenství Logitech z herní třídy G, jež zahrnuje náhlavní sady, myši, klávesnice a podložky pod myši, kdekoli soupeří a vystupují pod značkou Logitech G – ale hlavně inspirují nové produkty a poskytují prvotní zpětnou vazbu o produktech, které teprve mají přijít na trh.

„Týmy na naší soupisce jsou nejlepší na světě a potřebují výbavu, jež bude zvládat potřeby, které jejich úroveň vyžaduje – a to je právě důvod, proč jsou tato spřízněná partnerství tak důležitá,“ řekl Ehtisham Rabbani, generální ředitel divize herních produktů společnosti Logitech. „Věříme v rozvoj oblasti eSports a v její budoucnost, protože by se mohla stát novou běžně rozšířenou sportovní posedlostí. Jsme hrdi na to, že máme možnost spolupracovat s nejlepšími světovými atlety, abychom tuto budoucí vizi přetvořili ve skutečnost.“

„Mohli jsme se opřít o herní produkty Logitech G a díky tomu se úroveň našeho hraní dostala na úplně novou úroveň,“ řekl Andy Dinh, majitel herního týmu Team SoloMid. „Rozhodli jsme se spolupracovat s herní divizí společnosti Logitech a používat její produkty řady G, protože oni mají stejné odhodlání a jsou stejně zapáleni pro to, aby svou věc dělali dokonale jako my. Reálně spolupracujeme a to je přínosem pro celý náš tým.“

Chcete-li se dozvědět více o eSports týmech, které společnost Logitech sponzoruje, a případně sledovat postup hráčů, kteří se utkávají ve hrách World of Tanks, Dota 2, League of Legends, StarCraft II a dalších eSports turnajích na celém světě, zjistíte více na adrese www.facebook.com/logitechgaming (hashtag @LogitechG) nebo facebookovém profilu pro Českou republiku a Slovensko www.facebook.com/logitechczsk.

O společnosti Logitech
Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).