FINEP vstupuje díky Unicorn Systems do mobilních telefonů – nabízí webové stránky přímo určené pro mobilní zařízení

Společnost FINEP v těchto dnech představila novou podobu internetových stránek, určených výhradně pro mobilní zařízení. Stává se tak prvním developerem, který vychází vstříc svým klientům a umožňuje přehledně přistupovat ke kompletním informacím o aktuální nabídce ve svém portfoliu. Realizaci mobilních služeb umožňující vstup do světa mobilních telefonů zajistil iCom Vision, který je součástí Unicorn Systems. (TZ)

Cílem aplikace je pohodlný a rychlý přístup uživatele k široké nabídce nemovitostí společnosti FINEP v situaci, kdy má uživatel k dispozici jen mobilní telefon. Mobilní služba zásadně pomáhá uživatelům získat úvodní, ale zcela jasnou a rychlou představu o vhodných bytech, nemovitostech a lokalitách. V případě zájmu uživatele služba otevírá prostor co nejjednodušeji kontaktovat zástupce společnosti FINEP nebo si udělat poznámku k těm nemovitostem, ke kterým se chce kdykoliv později vrátit.

„Z našich webových analýz je stále patrnější nárůst podílu návštěvnosti z mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Zejména v případě snahy o zobrazení standardní webové stránky na relativně malém displeji smartphonu obvykle narážíme minimálně na nepohodlí, pokud ne přímo na nečitelnost. Proto jsme se rozhodli přijít s novou webovou prezentací, která je obsahově plnohodnotná, ale po technické a vizuální stránce je optimalizovaná pro mobilní přístroje,“ vysvětluje krok David J. Wodinský, marketingový ředitel společnosti FINEP. Finep se tak stává prvním developerem, který takovouto, z hlediska informací plnohodnotnou, mobilní webovou prezentaci má. „Produkt v oblasti developerského byznysu je velmi unikátní. Poměrně zásadně se liší dokonce i od nemovitostního secondhandu, čímž jsme byli postaveni před téměř průkopnický úkol,“ doplňuje Wodinský.

Webová prezentace pro mobilní zařízení umožňuje pohodlně vyhledávat v nabídce bytů a domů, výběr upravovat dle rozličných parametrů, tvořit seznam oblíbených nemovitostí s možností je dále sdílet, ale i využívat zcela specifické funkce mobilních přístrojů vybavených GPS, jakými je možnost navigace přímo k projektu atp. Pochopitelně klienti zde také mohou čerpat informace o aktuálních akčních cenách, dalších službách, které společnost FINEP nabízí, nebo její zaměstnance jednoduchou formou kontaktovat.

„Předpokládáme, že v dalším období budeme stránky dále optimalizovat a rozvíjet. Přibudou například samostatné úseky věnující se nabídce a službám naší realitní kanceláře či další funkce využívající možnosti současných mobilních telefonů,“ říká David J. Wodinský.

„Velice nás těší, že jsme mohli klientovi poskytnout aplikaci, která umožňuje moderní přístup k informacím se všemi výhodami mobilního řešení. Klíčové přínosy této aplikace jsou úspora času, přehlednost a neomezená dostupnost informací prostřednictvím mobilních telefonů,“ dodává Jan Jaroš, Obchodní ředitel, Unicorn Systems.

O FINEP

FINEP se specializuje na výstavbu rezidenčních bytových projektů a velkých administrativních center. Při realizaci projektů klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost klientů. Klíčová je lokalita, originální architektura, kvalitní provedení stavby a plnohodnotná občanská vybavenost. K dnešnímu dni společnost postavila více než 7 500 nových bytů v několika desítkách úspěšných projektů. Mezi administrativní komplexy společnosti FINEP patří například projekt City West v pražských Stodůlkách, poskytující zázemí pro Komerční banku, Siemens, Hyundai a mnoho dalších. FINEP je ryze česká společnost, jež si za dobu své existence, od roku 1995, vybudovala na českém trhu velmi silnou pozici. V roce 2006 rozšířil FINEP svou působnost za hranice České republiky, na Slovensko, od roku 2013 realizuje projekt také v Mongolsku. Produktové portfolio je doplněno nabídkou realitních a finančních služeb. Finep stál u renesance nové družstevní výstavby v České republice. Více informací na www.finep.cz

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.