NETGEAR jako jediný dodavatel síťových technologií nabízí doživotní 24/7 podporu pro produkty podnikové třídy

Praha, 26. června 2014 — společnost NETGEAR®, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, rozšířila záruku a zákaznickou podporu u dalších svých produktů podnikové třídy – přepínačů, firewallů, bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů řady ProSafe, a síťových datových úložišť ReadyNAS a ReadyDATA. NETGEAR je tak v současnosti jediným dodavatelem síťových technologií, který nabízí svým zákazníkům doživotní technickou podporu(1) v režimu 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). (TZ)

Kromě doživotní technické podpory nyní NETGEAR jako další výjimečný bonus pro zákazníky poskytuje také garanci výměny hardwaru v následující pracovní den(2) (Next Business Day, NBD), která ideálně doplňuje jeho unikátní doživotní hardwarové záruky pro produkty podnikové třídy. Přepínače ProSafe, bezdrátové síťové prvky a firewally, na něž se vztahuje doživotní záruka na hardware, tak nyní zahrnují i garanci výměny hardwaru v následující pracovní den. Podniková síťová datová úložiště ReadyNAS a ReadyDATA, která nabízejí rozšířenou pětiletou záruku na hardware, nyní obsahují i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru. Tato unikátní nabídka výrazně zrychlí a zjednoduší reklamační procesy zákazníkům i prodejcům.

„Společnost NETGEAR má 100% důvěru v kvalitu a spolehlivost našich výrobků. Naše rozšířená záruka i doživotní technická podpora pro produkty podnikové třídy jasně vyjadřují, že tuto důvěru přenášíme i k našim zákazníkům, systémovým integrátorům a obchodním partnerům,“ řekl John McHugh, viceprezident a generální ředitel divize NETGEAR Commercial Business Unit. „Chceme, aby pomoc pro naše zákazníky byla tak snadno dostupná, jako je instalace a používání našich produktů – kdykoli, kdekoli a rychle. Naše nové záruční podmínky garantují zákazníkům, že jsme zde, abychom jim vždy maximálně pomohli.“

Nové záruční podmínky podstatně rozšiřují stávající záruku u produktů řady NETGEAR ProSafe podnikové třídy, u nichž byla dosud dostupná na dobu tří let od nákupu. Doživotní technickou podporu a NBD výměnu hardwaru mají nyní k dispozici majitelé všech zařízení podnikové třídy z produktových řad:

  • ProSafe přepínačů – od neřiditelných až po plně řiditelné

  • ProSafe bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů

  • ProSafe Firewallů

NETGEAR rovněž ještě více rozšířil záruční podmínky u svých síťových datových úložišť, které byly již ve své předchozí verzi nejlepší ve své třídě. Kromě nové 24×7 doživotní technické podpory nyní získají zákazníci i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru, která doplní stávající pětiletou záruku na hardware. Tyto výhody získají majitelé následujících produktů

  • Desktopových zařízení ReadyNAS podnikové třídy (RN300/500/700)

  • Zařízení ReadyNAS v provedení rack (určená pro montáž do stojanu)

  • Pevných disků pro zařízení ReadyNAS podnikové třídy

  • Zařízení ReadyDATA a pevných disků pro zařízení ReadyDATA

„Výpadek sítě je nejhorší noční můra pro administrátory i šéfy IT oddělení, proto hledají dodavatele s nejspolehlivějšími výrobky a širokou nabídkou služeb i podpory,“ uvedl Matthias Machowinski, vedoucí analytik pro podnikové sítě a videa ve společnosti Infonetics Research. „Díky rozšíření záruky a nabídky podpory nastavila společnost NETGEAR nový standard, který přináší dosud nejvýhodnější kombinaci záručních služeb. Obchodní partneři i zákazníci tak mohou vyřešit své případné problémy opravdu velmi rychle.“

Nová koncepce záruky společnosti NETGEAR platí pro stanovené síťové produkty zakoupené od 1. června 2014.

Více informací

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání.

Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSAFE poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgear.cz, případně www.netgear.com. Sledujte společnost NETGEAR na twitter.com/NETGEAR a www.facebook.com/NETGEAR.

  1. Doživotní technická podpora je během prvních 90 dní od nákupu poskytována prostřednictvím bezplatné telefonické podpory a následně prostřednictvím bezplatného on-line chatu.

  2. Garance doživotní NBD výměny hardwaru nemusí být dostupná ve všech regionech. Zákazník by měl rozsah dostupných podpůrných služeb ověřit s lokálním zástupcem nebo obchodním partnerem společnosti NETGEAR pro daný region. Více informací viz www.netgear.com/business/documents/prosafe-lifetime-warranty/default.aspx.

© 2014 NETGEAR, Inc. NETGEAR, logo NETGEAR, ProSafe, ReadyDATA a ReadyNAS jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti NETGEAR, Inc. ve Spojených státech a/nebo dalších zemích. Ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných majitelů. Uvedené informace podléhají změnám bez upozornění. NETGEAR nenese odpovědnost za technické nebo redakční chyby nebo opomenutí. Všechna práva vyhrazena.