Durst Rhotex HS

Tato tiskárna je odpovědí značky Durst na požadavky trhu v oblasti potisku textilu a produkce Soft Signage aplikací. Trh pokračuje v rychlém růstu a v tomto roce se očekává nárůst až o 30%. Rhotex HS je typickým průmyslovým řešením pro roční objem tisku na úrovni 500 000 m² za vysoce konkurenční ceny. (TZ)Dosavadní model Durst Rhotex 322 byl nejrychlejší digitální sublimační tiskárnou. Nový Rhotex HS (High Speed) je ale až dvojnásobně rychlý a náklady konkuruje i analogovým řešením. Navíc však poskytuje všechny výhody digitální technologie a tiskne rychlostí až 300 m²/h.

Nezalekne se ani odstínů šedé
Stroj je osazen tiskovými hlavami Durst Quadro Z s více než 49 000 tryskami a rozlišením až 1 200 dpi. Objem kapky inkoustu se může měnit v hodnotách 7, 14, nebo 21 picolitrů. Technologie Grey Scale umožňuje pracovat s vysokokvalitní grafikou i ve stupních šedi. Použité sublimační inkousty jsou na vodní bázi, neobsahují žádné těkavé látky VOC a jsou bez zápachu. V rámci škály Blue Woll dosahují stupeň 5 – 6 a poskytují životnost grafiky až 2 roky v exteriéru.

Průmyslové řešení
Rhotex HS tiskne na role s maximální šířkou do 330 cm o libovolné délce, případně na dvě role se šířkou do 1,6 m a to s flexibilitou dat i obrazu. Poskytuje nejlepší kvalitu tisku při průmyslové konstrukci zohledňující nároky nepřetržitého provozu. Je ideálním řešením pro produkci textilních bannerů a plakátů, POP/POS displejů, interiérového textilu, displejů s vyměnitelnou grafikou, výstavnických aplikací, vlajek, slunečníků, kulis a venkovní reklamy. Svému uživateli poskytuje konkurenční výhodu při výrobě široké škály propagačních materiálů.

O společnosti: HSW Signall, s.r.o. je největším dodavatelem materiálů a technologií pro výrobu reklamy na českém trhu. Podrobnější informace naleznete na webové stránce: