Ticketon.cz oslavil druhé narozeniny koncertem v Paláci Akropolis

Praha, 30. června 2014 – Ticketon.cz oslavil ve středu 25. června 2014 dva roky na českém trhu. Na párty Ticketon.cz v Paláci Akropolis vystoupila zpěvačka Katarína Landlová s kapelou a také začínající talent Vít Soural. Vyvrcholením večera byl koncert kapely Eddie Stoilow. Ticketon.cz v roce 2014 posílil portfolio akcí akvizicí společnosti Bohemia Ticket, zvětšil svůj tým a plánuje další zlepšování komfortu služeb pro zákazníky i promotéry. (TZ)

„Ticketon za dva roky hodně vyrostl, je určitě co oslavovat. Vyladili jsme fungování ticketingového systému, takže dokážeme bezproblémově odbavit i akce pro desetitisíce lidí. Zvedá se zájem o naše řešení mezi promotéry a organizátory akcí. Velkou radost máme také z našeho týmu, který dělá skvělou práci a bez něhož bychom úspěchu nemohli dosáhnout,“ říká Viktor Mastník, CEO a spolumajitel Ticketon.cz a dodává: „V roce 2014 pro nás byla významná akvizice společnosti Bohemia Ticket, která nám umožnila výrazně rozšířit nabídku akcí. Do konce roku chystáme další zlepšování služeb i komfortu pro zákazníky.“

O Ticketon.cz

Ticketon.cz je moderní komplexní ticketingová služba, která koncovým zákazníkům umožňuje snadný nákup vstupenek na několik kliknutí. Pořadatelům nabízí jednoduchou distribuci vstupenek a s tím související validaci, kontrolu a fyzické odbavení na místě akce. Ticketon.cz využívají organizátoři divadelních představení, koncertů, klubových akcí, festivalů, konferencí nebo nejrůznějších sportovních událostí. Ticketon.cz uspokojí také poptávku menších promotérů pořádajících akce zdarma. Více informací naleznete nawww.ticketon.cz, a www.bohemiaticket.cz a také na Facebookovém profilu Ticketonu.