Unicorn Systems dodá B2B e-commerce řešení na platformě SAP hybris do společnosti Mitas.

Společnost Unicorn Systems vyhrála výběrové řízení na implementaci mezinárodního B2B e-commerce řešení na platformě SAP hybris pro českou výrobní společnost Mitas. Mitas je přední evropský výrobce zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě. (TZ)

Stávající e-commerce řešení bude nahrazeno moderní platformou SAP hybris, konkrétně předpřipraveným řešením pro oblast B2B elektronického obchodování. Nové řešení umožní společnosti Mitas efektivní B2B prodej ve více jak 14 zemích po celém světě (např. USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Španělsko, Česká republika, Holandsko a další). Řešení bude podporovat prodej nejen formou klasického e-shopu, ale i modulem pro podporu mobilních zařízení, který reaguje na současný trend obrovského růstu využívání mobilních zařízení po celém světě.

Hlavním přínosem zavedení SAP hybris je zvýšení konkurenceschopnosti na světových trzích díky ověřenému řešení. Zároveň Mitas získává špičkový a moderní nástroj, který umožňuje spravovat všechny požadované trhy na jedné platformě a je připraven pro použití v dalších komunikačních kanálech jako je B2C nebo podpora tištěných katalogů.

„Unicorn Systems jsme vybrali na základě relevantních referencí z již realizovaných projektů v oblasti e-commerce. Řešení navržené nad e-commerce platformou SAP hybris nejlépe odpovídá našim potřebám a požadavkům. Věříme, že díky implementaci nového e-commerce řešení dosáhneme zvýšení objemu prodeje a zefektivnění procesů,“ říká Jaroslav Čechura, generální ředitel Mitas a.s.

„Velmi mě těší, že jsme ve společnosti Mitas uspěli s platformou SAP hybris. Dokazuje to, že spoluprací Unicorn Systems a SAP hybris v oblasti e-commerce budujeme silnou pozici na trhu, zejména díky kombinaci kvalitního produktu a vysoké přidané hodnoty poskytovaných služeb,“ dodává Jiří Mráz, Managing Director, Unicorn Systems.

SAP hybris

SAP hybris je špičkové řešení pro oblast enterprise commerce, které je předními analytickými společnostmi (Forrester a Gartner) označováno za celosvětového leadera. Základem řešení hybris je konzistentní platforma postavená na prověřených otevřených standardech, což vede k nejnižším možným celkovým nákladům na vlastnictví, a zároveň umožňuje agilně a neomezeně software inovovat, rozšiřovat a škálovat. Řešení hybris si zvolilo již více než 500 společností, mezi něž se z odvětví výroby řadí firmy jako  Pirelli, Bridgestone, Goodyear, Canadian Tire, Bobcat, 3M, Audi, Seat, Volkswagen.

Společnost Unicorn Systems je strategickým partnerem SAP hybris pro Českou Republiku a Slovensko a dlouhodobě s hybris spolupracuje.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O Mitas

Společnost MITAS a.s. z koncernu ČGS HOLDING a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. MITAS a.s. dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. MITAS a.s. vlastní tři výrobní závody v České republice, jeden v Srbsku a jeden v USA a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.

Další informace o společnosti naleznete na www.mitas-tyres.com.