Reflex zve na debaty s exkluzivními hosty během hudebního festivalu Colours of Ostrava

Týdeník Reflex si i letos přichystal pro návštěvníky festivalu Colours of Ostrava bohatý doprovodný program. Jeho součástí je již tradičně stánek časopisu, Diskusní scéna či kavárna v pravém anglickém double deckeru. Na Diskusní scéně Reflexu proběhnou rozhovory s unikátními hosty, jako je například Emilliana Torrini, Paul Wilson, Jan Světlík, Josef Pleskot, David Vávra, Jan Hřebejk, či Bolek a Anna Polívkovi. (TZ)

Časopis Reflex je již tradičním mediálním partnerem festivalu Colours of Ostrava. Pro letošní třináctý ročník festivalu, který proběhne od 17. do 20. července, se podařilo týmu týdeníku zajistit opravdu exkluzivní jména účinkujících na Diskusní scéně Reflexu, která má své zázemí přímo v hale GONG v prostředí Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren.

V nabitém programu scény se vystřídají v roli moderátorů jak dlouholetí redaktoři Reflexu v čele s Markem Stonišem, Milanem Tesařem či Markem Gregorem, ale pozvání moderovat diskuzi přijal i divadelní dramaturg Jiří Moravčík, který vyzpovídá Bolka Polívku a Aničku Polívkovou. Návštěvníci festivalu se mohou dále těšit na debaty s filmaři Janem Hřebejkem a Jiřím Dolejším, režisérem a architektem Davidem Vávrou či islandskou zpěvačkou Emillianou Torrini nebo ex členem The Plastic People of The Universe Paulem Wilsonem. Pozvání na besedu také přijali generální ředitel Vítkovice Holding, a. s. Jan Světlík a architekt Josef Pleskot, kteří jsou hlavními hybateli proměny průmyslové čtvrti Vítkovice v pulsující a ojedinělé místo. Dále za návštěvníky přijde galerista Zdeněk Sklenář a mnozí dalšími umělci. Svá vystoupení bude mít i ikona týdeníku Reflex Jiří X. Doležal, který ve své přednášce v sobotu přiblíží posluchačům stav médií v současné době a v neděli povede otevřenou diskuzi s návštěvníky. Konkrétní rozpis jednotlivých besed je k vidění zde.

Načerpat energii pro další vystoupení budou moci festivaloví účastníci v neobyčejném Reflex Café busu. Tato kavárna vybudovaná v pravém anglickém double deckeru, nabídne krom netradiční atmosféry, také voňavé umění šikovného baristy. V Reflexu dobře vědí, že si pro zdejší výbornou kávu chodí návštěvníci i několikrát denně, a tak pro hosty Reflex Café busu připravili akci „každá sedmá káva ZDARMA“.

Ten, kdo by se chtěl stát příští hvězdou titulní strany Reflexu, má jedinečnou příležitost právě na Colours of Ostrava. Na stánku týdeníku Reflex se mohou nechat návštěvníci festivalu vyfotit a odnést si fotografii v podobě obálky časopisu.  Fotogalerii z loňského roku naleznete zde.

Více informací o festivalu naleznete na stránkách www.colours.cz.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá CZECH NEWS CENTER a. s. 1. místo mezi vydavateli deníků a celkově mezi smíšenými vydavateli mu patří druhé místo. Je vydavatelem tří celostátních deníků (Blesk, Aha!, Sport), které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu. Významný podíl dosahuje mediální dům i na internetu.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.