Vylepšený roamingový datový tarif od Vodafonu: 300 MB za 369 korun

Praha, 1. srpna 2014 Vodafone nabídne od 1. srpna 2014 vylepšený roamingový datový tarif Připojení ze zahraničí, který lze nově kombinovat s tarify Red. V případě, že zákazník cestuje v zemích EU a dalších zemích v zóně 1 a aktivuje si tarif Připojení ze zahraničí na stálo, zaplatí v rámci balíčku za 1 MB dat jen 1,20 korun. Pokud zákazník cestuje po celém světě, tarif nabízí 150 MB dat za 1 369 korun. Jakmile zákazníci svůj příděl dat v tarifu Připojení ze zahraničí na stálo vyčerpají, mohou si ho obnovit opětovnou aktivací tarifu. Počet opakovaných aktivací není omezen. (TZ)

Připojení ze zahraničí na stálo:

Zóna

Objem dat (MB)

Cena tarifu/měsíc (Kč)

V případě, že zákazník znovu neaktivuje tarif, cena za MB nad rámec balíčku (Kč)

Země EU a další země v zóně 1

300

369

5

Zóna 2+3

150

1 369

30

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Před opětovnou aktivací tarifu je nejprve třeba provést jeho deaktivaci. Tarif Připojení ze zahraničí na stálo je vhodný pro všechny, kdo se vydají na delší cesty v Evropě i mimo ní. Balíček se automaticky obnovuje po 30 dnech od data aktivace, nezávisle na zúčtovacím období.

Pro ty, kteří se potřebují připojit jen na „skok“ i mimo země v zóně 1, Vodafone připravil tarif Připojení ze zahraničí na den.

Připojení ze zahraničí na den:

 

Zóna

Objem dat celkem (MB)

Spotřeba dat a cena tarifu

Cena za MB při překročení limitu (Kč)

Zóna 1+2

50

Do 5 MB – 89 Kč

Nad 5 MB – 339 Kč

30

Zóna 2+3

50

Do 5 MB – 99 Kč

Nad 5 MB – 369 Kč

30

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Připojení ze zahraničí na stálo i na den lze kombinovat se všemi tarify Vodafonu s výjimkou tarifu Vodafone Red Premium, který již data pro využití v zahraničí obsahuje.

Průběh čerpání dat může zákazník sledovat v samoobsluze Můj Vodafone nebo prostřednictvím mobilní aplikace Můj Vodafone. Útratu nad rámec balíčku si zákazník může regulovat pomocí Roamingového datového limitu, který si může nastavit přes Můj Vodafone, automaticky je nastavený na 1 300 Kč. Minimální částka limitu je 300 Kč a maximální 9 900 Kč.

Pro zákazníky cestující v EU a dalších zemích v zóně 1, kteří chtějí svůj telefon využívat stejně jako doma, je nejvýhodnější tarif Vodafone Roaming na den. V rámci něj mají zákazníci za letní zvýhodněnou cenu 69 korun na den k dispozici své volné minuty a SMS, jako kdyby byli doma. V rámci poplatku mohou využívat také data až do výše 100 MB za den. Tento tarif mohou využít zákazníci, kteří používají Red tarify, Tarif na míru, Férový tarif či tarif Start. Tarif Red Premium již roaming v zóně 1 zahrnuje.

Více informací o cenách roamingu naleznete na adrese www.vodafone.cz/roaming.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě, Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Založila Nadaci Vodafone ČR, která je podle objemu rozdělených prostředků třetí největší firemní nadací v ČR a rozdělila za 6 let neziskovému sektoru více než 100 milionů korun. V roce 2010 Vodafone oslavil desetileté výročí na českém trhu netradiční kampaní Jsme stejná krevní skupina, kterou masivně propagoval bezplatné dárcovství krve a počátkem roku 2011 spustil První zelenou síť. Vodafone se opakovaně stal vítězem soutěží CSR Award a Top Filantrop v oblasti společenské odpovědnosti. Více informací na www.vodafone.cz.