OKI rozšiřuje nabídku multifunkčních A3 tiskáren pro velké objemy tisku

Společnost OKI představila pokročilou řadu multifunkčních barevných tiskáren (MFP) formátu A3 s digitální LED technologií tisku zahrnující modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP. Zařízení jsou určena především pro nasazení ve velkých pracovních skupinách a společnostech, kde je potřeba rychlý velkoobjemový tisk, kopírování a skenování. Uplatní se například ve vzdělávacím sektoru. (TZ)

Multifunkce OKI ES94X5 MFP jsou vybaveny velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 23 cm, poskytujícím snadný přístup ke všem funkcím zařízení. Otevřená architektura platformy sXP a vestavěné rozhraní webových služeb poskytuje podporu pro skenování, tisk i archivaci dokumentů, a nabízí tak zákazníkům možnost efektivně přizpůsobit a kontrolovat tok dokumentů.

„Nová řada inteligentních multifunkčních zařízení OKI splňuje požadavky náročných uživatelů, kteří požadují barevný tisk formátu A3, kopírování a skenování v jednom nákladově efektivním zařízení, při jeho vysokém nebo nárazovém zatížení,“ říká Josef Klinger, specialista na exekutivní sérii OKI. „Rozšiřují nabídku OKI v důležitém segmentu trhu. Poradí si s pokročilým řízením workflow dokumentů v jakékoliv organizaci – od malých firem až po oddělení velkých korporací.“

OKI ES9455 MFP je flexibilní zařízení s jedinečnou cenou, které je schopno zvládnout vysoké zatížení a zároveň poskytuje široké možnosti dokončovacích úprav, protože nabízí vnitřní dvoupřihrádkový a vnější sedlový finišer.

Model ES9475 MFP s rychlostí tisku 50 stran za minutu svým vybavením představuje současný standard pro profesionální obchodní tisk. Pokročilé bezpečnostní funkce a bezproblémová integrace s dokumentovým workflow umožňují uživatelům maximální produktivitu i při práci s důvěrnými dokumenty. Mezi hlavní vylepšení oproti předchozí generaci modelů patří:

  • vyšší kvalita tisku

  • rychlejší start (zahřátí za pouhých 12 sekund)

  • o 28 % rychlejší skenování

  • nižší spotřeba energie

  • kompaktnější rozměry

  • nižší hmotnost

Všechny uvedené modely jsou nabízeny s řadou volitelných zásobníků, včetně volby konfigurace buď s kabinetem pod tiskárnu, podstavcem s podavačem papíru (PFP), nebo velkokapacitním podavačem (LCF) a řadou možností dokončovacích řešení. Řada ES94X5 MFP kombinuje jednoduchou práci s papírem a vysoké tiskové rozlišení, takže uživatel má možnost vytvářet a dokončovat širokou škálu dokumentů přímo na pracovišti.

Základní parametry multifunkcí OKI ES94X5

  • Rychlost tisku (A4): ES9455 MFP (25 str./min), ES9465 MFP (35 str./min), ES9475 MFP (50 str./min)

  • Čas zahřátí (z režimu spánku): ES9455 MFP (15 s), ES9465 MFP (12 s), ES9475 MFP (12 s)

  • Rychlost skenování při 300 dpi: ES9455 MFP (50 ipm), ES9465 MFP (73 ipm), ES9475 MFP (73 ipm)

Fotografie multifunkční tiskárny OKI ES9455 v tiskově kvalitě:

http://www.prcom.cz/wp-content/uploads/2014/08/OKI_ES9455MFP_1_full.jpg

http://www.prcom.cz/wp-content/uploads/2014/08/OKI_ES9455MFP_2_full.jpg

http://www.prcom.cz/wp-content/uploads/2014/08/OKI_ES9465MFP_3_full.jpg

O společnosti OKI

Oki Systems (Czech and Slovak) patří v České republice a na Slovensku s obratem 529 milionů korun mezi lídry v oblasti rychlého kancelářského tisku. Pro více informací navštivte tiskové centrum.

OKI Europe je divize OKI Data Corporation, globální B2B organizace zaměřené na profesionální in-house tisk a služby. Společnost patří mezi největší evropské dodavatele tiskových zařízení z hlediska obratu i počtu prodaných kusů. Kromě tiskáren a multifunkčních zařízení OKI nabízí služby pro optimalizaci tisku a oběhu dokumentů. OKI Europe zaměstnává přibližně 1 100 lidí ve 21 lokalitách v 60 zemích regionu EMEA. OKI Data Corporation je pobočkou Oki Electric Industry, od roku 1881 prvního japonského výrobce telekomunikačních zařízení. Více na www.okieurope.com.