Vychutnejte si strhující zvukový zážitek s novým sound systémem od Samsungu

Praha, 7. srpna 2014 – Samsung Electronics, přední světová společnost v oblasti digitálních médií
a digitální konvergence, uvádí na český trh nový MX-HS8000 Giga Sound System. Jeho reproduktory s výkonem 2 300 W jsou zárukou silných zvukových zážitků srovnatelných s koncertem nebo letním festivalem. (TZ)

 

Se MX-HS8000 Giga máte o zábavu postaráno. Tento zvukový systém je vybaven celou řadou užitečných vlastností a funkcí, které vám prožitek z poslechu učiní ještě dostupnější a jednodušší. Každý večírek je možné oživit díky funkci karaoke a všechna vystoupení lze i nahrát na USB. Díky EZ MP3 Makeru dokáže aparatura převádět oblíbené skladby z CD přímo do formátu MP3 a ukládat je na přenosné USB médium.

Patnáctipalcové basové reproduktory byly navrženy tak, aby poskytly hlubší a bohatší zvuk basů,
a také, aby si posluchači mohli vychutnat i hluboké basové tóny. Při poslechu dokáže systém zintenzivnit zážitek při poslechu i pomocí LED podsvícení reproduktorů, přičemž na výběr je až dvacet barevných schémat.

MX-HS8000 Giga se umí také propojit s  mobilním přístrojem přes Bluetooth a jednoduše tak přehrávat hudbu třeba z chytrého telefonu. Vysoce kvalitní zvuk je v tomto případě zajištěn nově patentovaným Bluetooth Hi-Fi kodekem, který minimalizuje ztráty během bezdrátového přenosu. Spárovaný telefon také umožní přes Bluetooth pohodlně přístroj zapnout, aniž by byl potřeba dálkový ovladač.

Možnost bezdrátově propojit MX-HS8000 Giga pro změnu s televizorem, a vychutnat si tak dokonalý zvukový zážitek, jistě ocení
i sportovní fanoušci i milovníci filmů. Systém totiž přichází s funkcí Stadium mód, díky kterému se bude uživatel cítit jako uprostřed jásajícího davu na fotbalovém zápase. Caster mód naopak zvýrazňuje jasnost mluveného slova komentátora.

MX-HS8000 Giga Sound System je k dostání u vybraných prodejců od letošního srpna. Doporučená maloobchodní cena je 24 990 Kč včetně DPH.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácíchspotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.