Mediální dům CZECH NEWS CENTER a. s. dokončil fúzi

Plánovaná fúze sloučením společností CZECH NEWS CENTER a. s. s jejím jediným akcionářem, společností CZECH NEWS CENTER HOLDING a. s. nabyla účinnosti k 18. srpnu 2014. Nástupnickou společností se stala společnost CZECH NEWS CENTER HOLDING a. s., která vstupuje do všech práv a povinností zanikající společnosti CZECH NEWS CENTER a. s.. (TZ)

Městský soud v Praze rovněž rozhodl o změně obchodní firmy společnosti CZECH NEWS CENTER HOLDING a. s. na CZECH NEWS CENTER a. s. a adresy sídla.

Mediální dům CZECH NEWS CENTER a. s. tímto krokem oficiálně dokončil proces změn, které souvisely s prodejem vydavatelství dříve patřící pod švýcarskou společnost Ringier Axel Springer AG podnikatelům Danielu Křetínskému a  Patriku Tkáčovi.

Aktualizované informace s údaji o společnosti jsou k dispozici na stránkách společnosti www.cncenter.cz.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá CZECH NEWS CENTER a. s. 1. místo mezi vydavateli deníků a celkově mezi smíšenými vydavateli mu patří druhé místo. Je vydavatelem tří celostátních deníků (Blesk, Aha!, Sport), které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu. Významný podíl dosahuje mediální dům i na internetu.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.