UPC nabízí studentům rychlejší internet

/V Praze dne 1. 9. 2014/ Společnost UPC spouští speciální akci pro studenty při příležitosti začátku školního roku. Za cenu internetu s rychlostí 40 Mb/s dostanou 3x vyšší rychlost 120 Mb/s a za cenu 120 Mb/s si budou moci užívat internetu s nejvyšší možnou rychlostí 240 Mb/s. Díky možnosti pozvat do akce kamarády – studenty, mohou účastníci získat internet až na rok zdarma. Kampaň startuje 1. 9. 2014 a je určena studentům VŠ a VOŠ ve věku 18 – 29 let ke dni objednání služby, kteří ještě nejsou zákazníky UPC Česká republika. (TZ)

„Vracíme se k úspěšné kampani, která již minulý rok oslovila velké množství studentů. Ti v září a říjnu přicházejí do velkých měst za studiem a potřebují rychlý i stabilní internet. Chceme jim možnost takového připojení nabídnout, umožnit jim ho sdílet za příznivou cenu se spolubydlícími a zlepšit tak i jejich podmínky při studiu,“ říká Jason King, viceprezident UPC pro marketing a prodej.

Rychlý internet na rok zdarma

Kromě vyšší rychlosti obdrží studenti zdarma Wi-Fi modem, UPC nebude účtovat připojovací poplatek a cena zůstane studentům po celou dobu kontraktu. Promoční ceny platí při minimálním užívání služby po dobu jednoho roku. Navíc za každého dalšího studenta, který se na doporučení účastníků promoakce zúčastní, lze získat jeden měsíc připojení zdarma. S maximálním počtem dvanácti úspěšných doporučení tak může každý student získat připojení k internetu na celý rok zdarma. Akce končí 15. 11. 2014.

Průzkum internetu: Jak to vidí rodiče?

V souvislosti s promoakcí připravila společnost UPC vlastní průzkum zaměřující se na rodiče a jejich pohled na to jak studenti využívají internet. Z průzkumu vyplývá:

  • Rodiče se téměř půl napůl rozcházejí v názoru, zda jejich děti/studenti tráví na internetu přiměřené množství času.

  • Téměř tři čtvrtiny rodičů věří, že znalost internetu a tvorby webových stránek pomáhá k lepšímu pracovnímu uplatnění. Zároveň však sami s touto dovedností většinou nemají žádné zkušenosti.

  • 9 z 10 rodičů si myslí, že současní studenti mají studium snazší právě díky internetu.

Shrnutí výzkumu si můžete prohlédnout ve speciální infografice v příloze emailu.

UPC Česká republika,s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,36 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC Česká republika,s.r.o. využívá přes 600 tisíc zákazníků. UPC Česká republika,s.r.o. je dceřinou společností Liberty Global – největšího kabelového operátora, který obsluhuje 25 miliónů klientů ve 14 zemích. Skupina zahrnuje spotřební značky Virgin Media, UPC, Unitymedia, Kabel BW, Telenet a VTR.