Headset GAMDIAS HEBE V2 – Elegantní herní a lehký headset s variabilním připojením

V Brně 01.09.2014 – Novinkou z dílny společnosti GAMDIAS je headset HEBE V2. Jde o pokračování oblíbeného headsetu, který prošel několika změnami. Headset je samozřejmě opět zaměřen především na hráče, ale díky elegantnímu matnému černému designu je vhodný také pro práci a konferenční hovory.   (TZ)

Změny se ovšem netýkají pouze vzhledu, headset GAMDIAS HEBE V2 se liší na první pohled novým náhlavním mostem, který svou velikost plynule přizpůsobí potřebám uživatele, téměř „nic“ neváží a tak je celý headset lehčí. Mušle, které pohodlně dosednou kolem ucha a tlumí tak rušivé zvuky okolí, jsou vybavené kvalitními 50mm měniči s neodymovými magnety.

Na levé mušli se nachází sklopný flexibilní mikrofon, který je možné ohnout do libovolné polohy dle preferencí. Opletený kabel vedoucí z headsetu je ukončen ovladačem hlasitosti, který je vybaven vstupem pro jack 3,5mm. Headset se totiž dodává se dvěma koncovými kabely pro propojení mezi ovladačem hlasitosti a koncovým zařízením. Kabely se liší v zakončení, kdy jeden je zakončen standardně dvojicí konektorů jack stereo pro sluchátka a mono pro mikrofon. Druhý kabel je zakončen jedním konektorem jack společným pro sluchátka i mikrofon. To umožňuje uživateli propojit headset i s mobilními zařízeními, Playstation 4 nebo notebookem, kde se tento společný vstup/výstup zpravidla používá.

Rozměry headsetu HEBE V2 jsou 179 x 100 x 230 mm

Specifikace:

GAMDIAS

Rozhraní

Stereo jack 3,5mm + mono jack 3,5mm, nebo 1x 3,5mm Jack 4 pólový

Délka kabelu

1,2m +1,6m koncový kabel

Rozměry

179.25 x 99.9 x 230.02 mm

Frekvenční rozsah

20-20kHz

Citlivost

108 dB + / – 3 dB (1 kHz)

Impedance

32 Ohm + / – 15%

Velikost reproduktoru

50mm

Magnet reproduktoru

NdFeB

Cena: Předpokládaná koncová cena GAMDIAS HEBE V2 je: 1 090,- s DPH

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“ .