NEWTON Technologies a.s. má nového ředitele

Pozice ředitele společnosti Newton Technologies  a.s. se s platností od 1. 9. 2014 ujme Stanislav Čihák. Na této pozici nahradí Petra Heriana, který se nadále soustředí na svou roli předsedy představenstva společnosti. (TZ)

Ing. Stanislav Čihák absolvoval elektrotechnickou fakultu ČVUT v oboru telekomunikační technika. Během svého předchozího čtyřletého působení na pozici projektového manažera NEWTON Technologies a.s. získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti realizací dodávek hlasových technologií. Podílel se též na vývoji produktů a služeb a věnoval se komunikaci s obchodními partnery. V předchozím období pracoval v sesterské společnosti NEWTON Media, a.s. jako vedoucí IT oddělení a zkušenosti má rovněž z práce v dalších softwarových a technologických společnostech.

Při vedení NEWTON Technologies a.s. se chce Stanislav Čihák opřít o své bohaté zkušenosti s vývojem produktů a hlasových technologií. „Chceme dále posílit naši vedoucí pozici na českém trhu i v zahraničí. Zúročíme naše zkušenosti s hlasovými technologiemi v českém, polském a slovenském jazyce a budeme intenzivně pracovat na rozšíření portfolia našich produktů, abychom se stali jedničkou i na dalších trzích, používajících slovanské jazyky“, říká o svých záměrech Stanislav Čihák.