Hlasitě bez omezení – bavte se s novým systémem Sony HT-GT1 Sound Bar

Nejnovější Sound Bar od Sony umí vykouzlit pořádně hlasitý zvuk – ať jen sledujete televizi, pouštíte si oblíbený film nebo se bavíte celou noc na party s přáteli. (TZ)

HT-GT1 je ideálním parťákem pro sledování televize díky svým 260W a 2,1 kanálovému zvuku s mocnými basy, který dodá nový rozměr vašim filmům, hrám i oblíbeným televizním programům. Tělo systému Sound Bar a samostatné tělo subwooferu se vyznačují precizním zpracováním ze dřeva, takže tlumí třesy a rezonance. Díky tomu je zvuk ostrý, jasný a hodně hlasitý. Unikátní technologie Clear Voice od Sony je zárukou křišťálově jasného mluveného slova při sledování zpráv nebo inscenací.

Sound Bar můžete připojit ke své televizi, k USB plné MP3 skladeb nebo připojit svůj iPhone/iPad/iPod nebo jiný MP3 přehrávač – a začít dělat pořádný randál. Díky technologii Bluetooth lze systém spárovat bezdrátově a na jeden dotek s chytrým telefonem či tabletem s podporou NFC, takže si můžete užívat svoji hudební sbírku hlasitě bez omezení a bez kabelů. Sound Bar můžete i přes Bluetooth ovládat ze svého telefonu pomocí aplikace SongPal pro iOS/Android, která je od Sony ke stažení zdarma.

Jste připraveni na party? Subwoofer a G1 můžete snadno přenášet z místa na místo. Navíc Sound Bar na subwoofer přesně pasuje a to v ideálním úhlu tak, aby se tóny a zvuk linuly přímo na posluchače.

Stačí se dotknout tlačítka BASS BAZUKA a místnost ovládnou neuvěřitelné basy, neztrácející nic na čistotě a definici. Sound Bar navíc i vypadá tak „divoce“, jak zní – díky pulzující hře LED diod umí udělat senzační light show v rytmu vaší hudby.

Pokud již máte audio mini systém od Sony, Sound Bar lze propojit přímo s ním pomocí praktické funkce Party Chain pro ještě větší „grády“.

 

Nový HT-GT1 Sound Bar od Sony bude v Evropě v prodeji od října 2014.

 

O společnosti Sony Corporation

Sony Corporation je předním výrobcem produktů v oblasti audio, video, osobních zařízení a informačních technologií určených pro domácí i profesionální využití. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a on-line byznysu má Sony jedinečnou pozici být světovým lídrem na poli elektroniky a zábavy. Ve fiskálním roce, který končí 31. března 2014, společnost Sony vykázala konsolidovaný roční obrat přibližně 75 mld. USD. Více na globálních webových stránkách společnosti Sony: http://www.sony.net/.