Mobilní aplikace Můj McDonald’s nově i pro Windows Phone

Praha 3. září 2014 – Mobilní aplikace Můj McDonald’s je nově podporována vedle platforem Android a iOS také na Windows Phone zařízeních. Aplikace se dočkala nového designu a přibyla i navigace. (TZ)

“Reagujeme na měnící se trendy a zvyšující se počet uživatelů využívajících Windows Phone zařízení,“ říká Drahomíra Jiráková, PR/Communications Director McDonald’s ČR/SR.

Aplikace se dočkala celkového oživení, nového designu a rozšířeného obsahu. Mapy využívají GPS modul a jsou doplněny o navigaci, což usnadňuje rychlou orientaci a vyhledávání nejbližších restaurací v okolí. Celý systém je navíc propojen s projektem Na rovinu, kde se mohou zákazníci ptát na cokoli ohledně nabízených jídel a produktů, a to zejména v souvislosti s jejich složením a kvalitou.

Kuponová knížka

Záložka KUPONY slouží jako kuponová knížka s nabídkou zvýhodněných produktů.  Kupony mají omezenou platnost a jsou vždy na jedno použití. Zákazník tak má k dispozici unikátní slevové vouchery neustále u sebe včetně exklusivního kuponu pro Windows uživatele.

„Můj McDonald´s pro Windows Phone je univerzální aplikací, kterou však není nutné stáhnout pouze do mobilního zařízení či tabletu, ale rovněž doma do stolního počítače s OS 8.1 a pracovat s ní v klidu a v teple domova,“ dodává Drahomíra Jiráková.

Ve Windows Store je aplikace k dispozici od 1. 9. 2014.