Představuje se Xperia™ E3: zábavný a rychlý chytrý telefon, který nabízí vše, co vlajkové modely značky, ale za dostupnou cenu

IFA, Berlín, 3. září 2014 – Společnost Sony Mobile Communications („Sony Mobile”) dnes představila chytrý telefon Sony Xperia™ E3. Xperia E3 přináší bezprecedentní porci zábavy a zábavných efektů, včetně kreativních foto a video aplikací. Její ultra rychlý výkon s rychlými 4G daty umožňuje na maximum využít vše, co tento chytrý telefon nabízí.  Prémiový design převzatý z vlajkových modelů značky dělají z chytrého telefonu Xperia E3 – vzhledem k příznivé ceně – tu nejlepší volbu pro mladé lidi. (TZ)

Calum MacDougall, ředitel produktového marketingu společnosti Sony Mobile, to komentoval: „Jsme rádi, že můžeme představit chytrý telefon Xperia E3, v němž se potkává krásný styl i praktické funkce – a to vše za příznivou cenu. E3 v sobě kombinuje špičkový výkon a celou řadu funkcí zabalených v designu převzatém z naší vlajkové řady Z, takže je to telefon, který se určitě nebudete stydět ukázat.“

Nádherný vzhled, který se neomrzí

Xperia E3 má stejný krásný design a styl nových vlajkových modelů Sony Xperia Z3, je luxusně zpracovaná a již při vybalení z krabice vyzařuje neuvěřitelný styl. Je tenká a lehká, takže se komfortně ovládá pouze jednou rukou – pokud chcete zároveň dělat ještě něco jiného, nyní vám v tom nebude nic bránit. S chytrým telefonem Xperia E3 můžete vyjádřit svoji individualitu a styl díky široké nabídce originálních barevných variant: černá, bílá, limetková a měděná (nabídka barevných variant se může v různých zemích lišit).

Zatímco se většina přístrojů užíváním opotřebuje, rohy modelu Xperia E3 jsou konstruovány tak, aby i při nečekaném úderu nedoznaly šrámů. V kombinaci s displejem odolným proti poškrábání, který je vyroben z tvrzeného skla, bude vaše E3 zářit novotou a leskem ještě déle – abyste se s ní mohli stále chlubit.

Detaily, které zaujmou, a design, který vás odliší od davu

Každý detail chytrého telefonu Xperia E3 je koncipován tak, aby vás odlišil. Ne nadarmo má tento model celou řadu technologií a exkluzívních designových rysů převzatých z řady Z, takže vás bude dlouho bavit.

S fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů a HDR budete mít úchvatné snímky i při fotografování proti světlu a videa v HD kvalitě. Kreativní foto aplikace, například Timeshift burst a AR effect, nabízejí mnohem více, než okoukané filtry. Když si stáhnete novou verzi AR fun a zkombinujete ji se 3D efekty, fotoaparát vám s každým pohybem nabídne něco nového. Svá videa můžete díky aplikaci Social live sdílet okamžitě na Facebook.

I ovládání u modelu E3 nabízí něco úplně nového: funkci „shake to start“, která umožňuje uživatelské přiřazení gest jako zkratek k jakékoliv aplikaci. Pak už stačí jen pohnout zápěstím určitým způsobem a otevřete si třeba Facebook – přístup k vašim oblíbeným aplikacím nebyl nikdy jednodušší a rychlejší. Funkce „shake to start“ vám umožní ovládat váš telefon – a udivovat tím své přátele – mnoha novými způsoby.

Rychlejší a lepší zábava na delší dobu

Xperia E3 se již nabízí „nabitá“ nejnovějšími mediálními aplikacemi od Sony, díky nimž získáte okamžitý přístup – prostřednictvím služeb Music Unlimited a Video Unlimited od Sony – k široké nabídce hudebních a filmových titulů. Ve vybraných zemích se také bude Xperia E3 prodávat s exkluzivním zábavním balíčkem včetně třicetidenního prémiového předplatného na zkoušku ke službě Music Unlimited* od Sony. Music Unlimited je cloudová služba distribuce digitálního hudebního obsahu. V balíčku budou ještě tři filmové hity z produkce studia Sony Pictures, včetně film Amazing Spider-Man 2, Kapitán Phillips a Krotitelé duchů.

Xperia E3 disponuje moderním procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 4003 se čtyřmi jádry v taktu 1,2 GHz a rychlým 4G LTE datovým přenosem, takže si můžete do telefonu stáhnout všechny vaše filmy, hudbu a hry – bez otravného čekání a přerušování. A protože se Xperia E3 umí připojit na rychlé 4G sítě, veškeré stahování, surfování a sdílení je nyní rychlejší a plynulejší než kdykoliv předtím.

Zažijte pocit ze skvělé zábavy na štědře dimenzovaném displeji s úhlopříčkou 4,5 palce se špičkovou technologií značky Sony, kterou znáte z jejích televizí, a IPS pro široký pozorovací úhel, zatímco velkokapacitní 2330 mAh baterie s úsporným režimem Battery STAMINA Mode zaručuje o 14 % delší výdrž, takže zábava může pokračovat!

Pro větší flexibilitu se E3 také nabízí ve variantě s duální SIM kartou. Technologie duální SIM od Sony se stará o to, že obě SIM karty mohou být aktivní zároveň – takže nikdy nezmeškáte žádný hovor, ani když zrovna na jedné SIM kartě telefonujete.

Příslušenství, které rozšíří možnosti vašeho chytrého telefonu

Široká nabídka příslušenství od Sony rozšiřuje to, co se svým chytrým telefonem Xperia E3 můžete dělat. Náramek SmartBand SWR10 je inovativní doplněk, který zaznamenává události ve vašem životě. Díky němu můžete sledovat vše, co děláte, v krásně vizualizovaném podání v aplikaci Lifelog. S přenosným reproduktorem  BSP10 Bluetooth® Speaker vás při poslechu hudby nebude nic omezovat díky technologii Bluetooth®, bezdrátovým nabíjením Qi, špičkovému zvuku a prémiovému designu od Sony. Sluchátka SBH60 Stereo Bluetooth® Headset se také chlubí originálním designem a bezdrátovým připojením přes Bluetooth®; díky funkcím ovládání hovorů a dálkového ovládání přehrávání jsou velmi praktická pro každý den.

Xperia E3 jde do celosvětového prodeje na podzim 2014.

Kompletní specifikace produktu naleznete pod tímto odkazem:

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-/specifications

1  Služba Sony Entertainment Network není dostupná ve všech regionech. Podrobnosti se dozvíte zde: www.sonyentertainmentnetwork.com. Počet titulů v katalogu se liší podle zemí a může být ve skutečnosti nižší, než je zde uvedeno.

2  Nabídka obsahu se může v různých zemích lišit. Nabídka filmů platí pouze na vybraných trzích.

3   Procesor Snapdragon 400 je produkt Qualcomm Technologies, Inc.

Sony Mobile Communications je dceřinou společností a členem skupiny Sony Corporation se sídlem v Tokiu. Sony Corporation je předním výrobcem produktů z oblasti audio a video techniky, her, komunikací, osobních zařízení a informačních technologií pro domácí uživatele i profesionály. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a online byznysu má Sony jedinečnou pozici být globálním lídrem na poli elektroniky a zábavy. Portfolio chytrých telefonů a tabletů Xperia™ a inovativních produktů SmartWear společnosti Sony Mobile Communications v sobě nese to nejlepší z technologií Sony, prémiový obsah a služby a snadnou propojitelnost s ostatními zařízeními v propojeném světě zábavy od Sony. Více informací zde: www.sonymobile.com

Právní prohlášení

1) Uvedené údaje a funkčnost se může lišit v závislosti na lokální variantě. 2) Provozní dobu ovlivňují preference sítě, typ SIM karty, připojené příslušenství a režim užívání, například hraní her. Obsah sady a barevné varianty se můžou v různých zemích lišit. Kompletní nabídka příslušenství nemusí být dostupná ve všech zemích. 3) Použité ikony jsou pouze ilustrativní. Vzhled domácí obrazovky vašeho zařízení může vypadat jinak. Některé funkce nemusí být ve vaší zemi nebo oblasti dostupné.