Canon na veletrhu Security Essen 2014 představí celé portfolio zabezpečovací techniky

PRAHA, 11. září 2014 – Canon spolu se svými klíčovými partnery představí na veletrhu Security Essen 2014 moderní síťové kamery a širokou škálu bezpečnostních řešení. (TZ)

Společnost Canon představí na stánku 330 v hale 2 celé své portfolio síťových bezpečnostních kamer včetně dvou modelů z června letošního roku – VB-S805D a VB-S905F. Součástí živých ukázek budou zejména pokročilé vlastnosti a funkce, jako je například:

  • Vysoký výkon při špatných světelných podmínkách

  • Širokoúhlý pohled

  • Přesná reprodukce barev

  • Funkce Auto Smart Shade Control (Auto-SSC) pro optimalizaci expozice

  • Dálkové ovládání otáčení a naklánění kamery / otáčení obrazu a zoomu

Možnosti svých integrovaných řešení budou na stánku společnosti Canon prezentovat také účastníci partnerského programu Canon Solutions Partners – například firmy NETAVIS a Nedap. Zástupci společnosti Nedap návštěvníkům představí pokročilé řešení pro správu bezpečnosti v rámci jedné plně integrované platformy. Tým společnosti NETAVIS předvede, jakou užitnou hodnotu přináší pro celou řadu vertikální aplikací jejich produkty z oblasti serverových síťových řešení pro video-sledování a pro integrovanou analýzu obsahu videa.

Návštěvníci stánku společnosti Canon se mohou těšit i na předvedení integrace produktů značky Canon s řešením pro správu video-obsahu společnosti Milestone.

„Bezpečnostní průmysl prochází velmi rychlým vývojem,“ říká Julian Rutland, ředitel pro strategii a plánování, Canon Europe. „Abychom mohli lépe porozumět problémům našich koncových zákazníků, musíme využívat každou možnou příležitost na setkání se špičkovými odborníky z oblasti bezpečnosti. Veletrh Security Essen představuje skvělou platformu pro výměnu zkušeností se stávajícími i potenciálními partnery a systémovými integrátory.“

Společnost Canon na svém stánku také představí zajímavá a pokročilá řešení. Návštěvníci veletrhu se tak dozví například o řešení pro národní knihovnu Velké Británie – Britskou knihovnu, kde byly využity síťové bezpečnostní kamery s rozlišením Full HD na zabezpečení neocenitelné sbírky knih a rukopisů.

„Neustále hledáme cesty, jak pro systémové integrátory nalézt nové příležitosti i jak zvýšit kvalitu řešení, která využívají naše síťové kamery,“ dodává Julian Rutland. „A přesně to je ten důvod, proč jsou naše produkty kompatibilní s celou řadou nejlepších softwarových řešení. Veletrh Security Essen je pro nás klíčovou příležitostí jak ukázat, že právě díky spolupráci s našimi partnery můžeme vyvíjet špičková a moderní bezpečnostní řešení.“

Návštěvníci veletrhu se na stánku společnosti Canon (stánek 330, hala 2.0) mohou setkat s technickými specialisty i odborníky na rozvoj prodejních kanálů, kteří budou připraveni zodpovědět jakékoli dotazy.

– KONEC –

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon.cz.