Při koupi audio příslušenství Samsung získají zákazníci hudební dárek

Samsung ve spolupráci s poskytovatelem hudebních služeb Deezer připravil bonus pro nové majitele audio příslušenství z nové série Level. Ti se mohou těšit na neomezený přístup ke službě Deezer Premium+ na dobu tří měsíců zdarma a bez reklam. (TZ)

Praha 15. září 2014 – Samsung připravil pro své zákazníky v České republice a na Slovensku hudební dárek. Zákazník, který si v období od 15. září do 31. října zakoupí audio příslušenství ve značkových prodejnách Samsung, získá poukaz na přístup ke službě Deezer Premium+ na tři měsíce zdarma. Prvních 1 000 zákazníků tak získá přístup k více než 30 milionům skladeb a dalším funkcím.

„Hudba hraje velmi důležitou roli v životě našich zákazníků. Lidé kladou stále menší důraz na fyzické vlastnictví a zajímají se více o dostupnost hudby,“ řekl Petr Komma, produktový manažer pro příslušenství společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Audio příslušenství Samsung ve spojení se službou Deezer uživatelům zprostředkuje jedinečný zážitek z poslechu díky obrovskému výběru a perfektní kvalitě.“

Nedávno uvedená série audio příslušenství Level zajistí dokonalý zvuk, pohodlí a vyznačuje se stylovým designem. Série se skládá z pěti typů profesionálně zpracovaných audio produktů – sluchátek Level Over, Level On, Level In a reproduktorů Level Box a Level Box mini. Všech pět produktů navíc umožňuje přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio obsahu. Bonus však zákazníci získají i při koupi sluchátek do uší typu EO-HS330 a EO-HS530.

Zákazníci budou mít tři měsíce bezplatný přístup k Deezer Premium+, který poskytuje neomezený přístup do katalogu Deezer bez reklam ve vylepšené kvalitě zvuku (320kbps), on-line i off-line poslech na různých zařízeních, stejně jako přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením.

Deezer je druhý největší evropský poskytovatel streamované hudby, dostupný je na 182 trzích celého světa.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

O službě Deezer

Deezer je revoluční globální hudební služba, která je k dispozici ve více než 180 zemích s 5 miliony placených účastníků. Deezer odstraňuje veškeré dřívější překážky tím, že poskytuje hudebním fanouškům neomezený přístup do katalogu s 30 miliony skladeb. Je k dispozici na PC, notebooku, tabletu, smartphonu, domácích bezdrátových reproduktorech, audiu v autě, chytrých televizích a Xboxu. Kombinací toho nejlepšího z člověka a stroje klade Deezer důraz přímo na objevování hudby s pomocí globálního týmu hudebních redaktorů, kteří hledají tu nejlepší hudbu po celém světě, a algoritmických doporučení, která fanouškům pomáhají objevovat hudbu, jakou si zamilují.