Ness nabízí nové služby pro transformaci bank

Praha – 16. září 2014 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, uzavřel technologické partnerství se společností SunTec. Bankám, které procházejí transformací, tak nabízí nové služby, které jim umožní rychle a flexibilně reagovat na požadavky trhu a zákazníků. (TZ)

S novými technologiemi banky získají kromě možnosti rychlejšího uvedení novinek na trh také novou flexibilní obsluhu více komunikačních kanálů, přípravu personalizované nabídky produktů a služeb, nástroj pro získávání nových zákazníků nebo centralizaci a automatizaci interních procesů. S tím souvisí i snížení chybovosti a požadavků na údržbu, lepší řízení loajality klientů i možnost komplexních produktů včetně služeb třetích stran.

Banky se v silně konkurenčním prostředí snaží více orientovat na zákazníka a zohledňovat současný svět, ve kterém komunikace probíhá prostřednictvím více různých kanálů. Tento trend vyžaduje změnu byznysové strategie i architektury IT – banky potřebují novou strukturu a informační podporu, aby dokázaly lépe uspokojit zákazníka a věděly co nejvíce o jeho skutečných potřebách.

Ness přináší bankám, pojišťovnám, ale také leasingovým společnostem a dalším finančním institucím ověřené řešení pro řízení tvorby cen (pricing), produktový katalog nebo správu kontextových zákaznicky orientovaných nabídek (offer management). Tím jim umožňuje flexibilně reagovat a efektivně zkracovat „time to market“ při tvorbě nových bankovních produktů a služeb.

„Ness se dlouhodobě věnuje bankovním ‚core‘ systémům a nové technologické partnerství nám pomůže nabídnout skutečně významnou inovaci v bankovních procesech, která souvisí se změnou jejich přístupu k zákazníkům. Zájem vedoucích bank na českém trhu nám potvrzuje, že naše strategické rozhodnutí zaměřit se na tuto oblast bylo správné. Navíc v souvislosti s touto nezbytnou změnou se společně s bankami snažíme hledat řešení, jak zajistit při vyšší efektivitě nižší náklady na provoz jejich systémů,“ vysvětluje Martin Hladík, Vice President společnosti Ness Technologies v ČR.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků – softwarové inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7 000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na www.ness.com/cz/.

O společnosti SunTec

SunTec Business Solutions je předním poskytovatelem řešení pro revenue management a business assurance finančních institucí a pro poskytovatele komunikačních služeb. Společnost SunTec má sídlo v Indii a pobočky v USA, Spojeném Království, Německu, Spojených arabských emirátech a Singapuru. Více na www.suntecgroup.com