Praha – 16. září 2014 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, uzavřel technologické partnerství se společností SunTec. Bankám, které procházejí transformací, tak nabízí nové služby, které jim umožní rychle a flexibilně reagovat na požadavky trhu a zákazníků. (TZ)

PRAHA, 16. září 2014 – Značka Canon na letošním veletrhu photokina 2014, který do 21. září probíhá v Kolíně nad Rýnem, ukazuje, jak mohou fotografové pomocí vysoce kvalitního a působivého velkoformátového tisku zvýšit svůj profit a získat další zdroj příjmů. (TZ)

Canon během tohoto veletrhu nejen představí uznávané produkty ze své řady velkoformátových tiskáren imagePROGRAF, ale na trh uvede i publikaci The Photographer’s Path to Profit, která informuje o výhodách interního tisku pro profesionální fotografy. Ti se v ní dozvědí, jak získat větší kontrolu nad kvalitou výstupů, nabídnout přidanou hodnotu ke svým službám, snížit náklady a zvýšit zisk.

Návštěvníci stánku Canon se mohou seznámit i s konkrétními příklady, kdy tisk pomohl fotografům k úspěchu, ať už jde o fotoknihy, tisk na plátno, umělecké tisky nebo třeba interiérové dekorace. Součástí programu jsou i živé ukázky tisku, které vysvětlují celou řadu postupů a potvrzují jednoduchost použití a pestré možnosti jednotlivých zařízení.

„Díky tomu, že máme ve své nabídce kompletní produktové portfolio, které pokrývá všechny činnosti od pořízení obrazu až po vytvoření fyzického výstupu, jsme v unikátní pozici. Našim zákazníkům tak nabízíme jedinečnou hodnotu,“ říká Yuichi Miyano, ředitel divize Wide Format Printing Group, Canon Europe. „Stálá kvalita tisku i barevného podání a srozumitelné pracovní postupy jsou přitom jen částí výhod. Na veletrhu photokina fotografům ukážeme, jak mohou pomocí našich technologií dosáhnout vyššího zisku a vylepšit svou práci z obchodního hlediska.“

„Chci na náš stánek pozvat všechny zájemce o fotografování, aby zjistili, co vše jim můžeme nabídnout. Nezáleží, zda na veletrh přišli s cílem zjistit informace o nových produktech nebo se zajímají o to, jak získat nové zákazníky a zlepšit své podnikání,“ dodává Yuichi Miyano.

Canon během šesti veletržních dní předvede dvě dvanáctibarevné tiskárny – 24 palcový model imagePROGRAF iPF6450 a 44 palcový model imagePROGRAF iPF8400. Obě tyto tiskárny jsou vhodné pro nátisk i fotografický a umělecký tisk.

V průběhu uplynulých 18 měsíců Canon doplnil svoji produktovou řadu osmi a dvanáctibarevných tiskáren imagePROGRAF. Například volitelný spektrální fotometr byl důvodem, proč výzkumná a testovací organizace Buyer‘s Laboratory LLC (BLI) označila celou řadu imagePROGRAF jako nejlepší v oblasti velkoformátového uměleckého tisku pro rok 2014*.

Publikace The Photographer’s Path to Profit obsahuje mimo jiné úspěchy předních fotografů z oblasti módy, žurnalistiky a sportu, kteří využili výhod interního velkoformátového tisku. Čtenáři se také mohou těšit na návody k nejpoužívanějším tiskovým aplikacím z oblasti profesionální fotografie.

Návštěvníci veletrhu si mohou publikaci The Photographer’s Path to Profit stáhnout z webu společnosti Canon, jedinou podmínkou je registrace na stánku.

– KONEC –

*Organizace BLI uděluje ocenění pro nejlepší produktovou řadu roku v oblasti velkoformátového uměleckého tisku těm firmám, jejichž portfolio tiskáren získá ve svých kategoriích nejlepší celkové hodnocení. Dvouměsíční posuzování je komplexní a přísné. V případě produktů z oblasti velkoformátového tisku BLI posuzuje spolehlivost, kvalitu výstupu, jednoduchost použití, správu barev, produktivitu a možnosti připojení. Hodnotící komise zohledňuje i šíři produktové řady a schopnost konkrétní firmy přicházet s kvalitními produkty, které uspokojí širokou škálu potřeb zákazníků.

O společnosti

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí              v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon.cz.