LAMA mobile nabízí bonus 2 000 Kč za přenos čísla a usnadnění procesu

Mnoho uživatelů mobilních telefonů si představuje přechod k jinému operátorovi jako kolotoč pochůzek, vyjednávání a nekonečného papírování. Z těchto důvodů mnohdy raději zůstávají u svého stávajícího operátora, i když jsou s ním často i dlouhodobě nespokojení a změnou operátora by mohli výrazně ušetřit. Společnost LAMA mobile proto pro zákazníky připravila jednoduchý návod na přenos čísla, který jim přechod maximálně ulehčí a zjednoduší. Všichni zákazníci, kteří si k LAMA mobile převedou své stávající číslo, mají navíc možnost získat bonus více než 2 000 korun. (TZ)

„Přenos čísla k LAMA mobile je zcela zdarma a bez vstupních poplatků. Navíc každý, kdo si k nám převede své číslo, má možnost získat bonus 2 000 korun ve formě slevy na naše služby,“ říká manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská.

Přenos čísla opravdu není nijak zákaznicky přívětivý proces. LAMA mobile jej ale shrnuje do třech snadných kroků a veškeré podstatné informace shromažďuje na jednom místě, a to na webové stránce www.lamamobile.cz/prenos-cisla/. Stačí jen vybrat správný tarif, přímo z webu si stáhnout výpovědní formulář a po vyplnění ho doručit stávajícímu operátorovi. Po obdržení čísla výpovědi opouštěného poskytovatele (tzv. ČVOP) už jen zbývá zvolit datum přenosu. LAMA mobile také nabízí plnou podporu jejího zákaznického centra. Zájemce o přenos musí pouze vyplnit kontaktní telefonní číslo na adrese www.lamamobile.cz/prenos-cisla/ a v krátké době pak bude kontaktován pracovníkem zákaznického centra, který pomůže s výběrem vhodného tarifu a vysvětlí následující kroky. Pro přenos čísla je samozřejmě také možné přímo zavolat na zákaznické centrum nebo navštívit některou ze 120 partnerských prodejen.

Nový zákazník u LAMA mobile neplatí žádné vstupní poplatky ani převod stávajícího čísla. Nová karta se zvoleným tarifem mu přijde poštou zdarma domů a může ihned využívat levnějších služeb. Každý, kdo si k LAMA mobile převede číslo, má možnost získat bonus ve výši více než 2 000 korun ve formě slevy z vyúčtování. Bližší informace jsou dostupné na stránce www.lamamobile.cz/prenos-cisla/.

Dříve byly přenosy čísel často komplikované a zdlouhavé, a to z důvodu snahy stávajících operátorů přechodům zabránit a zdržovat je. Již přes rok však v České republice platí nařízení Českého telekomunikačního úřadu, které mobilním operátorům ukládá, aby umožnili přenos čísla během čtyř dnů.

Překážkou okamžité změny operátora tak nyní bývá nejčastěji závazek u stávajícího poskytovatele, který může požadovat zbytku paušálu za dobu, která zbývá do vypršení smlouvy. V těchto případech vždy záleží na individuální domluvě zákazníka se stávajícím operátorem.

Virtuální operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP (LEG), jenž zákazníkům nabízí plyn a elektřinu společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LEG má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina. Celkové tržby LEG na obou kontinentech za rok 2013 činí 15,9 miliardy Kč.