Monitor Philips G-SYNC poprvé exkluzivně v Praze

Praha, 30. září 2014 – Společnost MMD představila na tiskové konferenci v Praze novinky a inovace, se kterými vstupuje do další sezony. Poprvé byly k vidění na veletrhu IFA 2014, který se konal na začátku září v Berlíně. Vlajkovou lodí se stal herní monitor Philips 272G5DYEB s technologií NVIDIA G-SYNC. (TZ)

T:MMDMMD 2014BilderPhilips monitors at IFAPhilips monitors at IFAModel 272G5DYEB_NVIDIA G-SYNC.jpg

Philips 272G5DYEB

Nový monitor Philips 272G5DYEB přichází s obnovovací frekvencí 144 Hz, díky které obnovuje obsah na obrazovce 2,5krát častěji než běžné monitory. Nabízí tak velice plynulý obraz, protože při zobrazování nevynechává ani kousíček obrazu, což standardní monitory s nižší frekvencí dělají.

NVIDIA G-SYNC – průlomová technologie

Opravdoví hráči vědí, co chtějí. Hledají monitor, se kterým mohou hrát tak rychle, jak potřebují. S obnovovací frekvencí 144 Hz za vteřinu je pro ně snazší přesně zamířit na cíl.

Revolučního výkonu technologie G-SYNC je dosaženo díky synchronizaci obnovovací frekvence monitoru s grafickým procesorem (GPU), což znamená, že GPU v podstatě řídí obnovování obrazu. Obnovovací frekvence monitoru se neustále přizpůsobuje počtu snímků podle GPU. Tak se eliminuje trhání a zasekávání obrazu, která snižují kvalitu herního zážitku, ale i input lag. Výsledkem je ostré a jasné vykreslení objektů a naprosto plynulá hra. Stručně řečeno, monitor s takovýmto vybavením přináší hráčům opravdovou konkurenční výhodu.

Díky velké 27“ obrazovce, krátké době odezvy 1 ms GtG a podpoře Full HD mohou hráči očekávat ostré zobrazení, brilantní barvy a vynikající obraz.

Konektivita se závratnou rychlostí

Propojení s počítačem není rozhodně brzdou výkonu monitoru Philips 272G5DYEB. DisplayPort nabízí hráčům vysokorychlostní zobrazování obsahu a obnovovací frekvenci, která odpovídá jedinečnému výkonu G-SYNC. Monitor je vybaven USB 3.0 hubem, který umožňuje 10krát rychlejší přenos dat než USB 2.0, dále podporuje připojení MHL, díky kterému lze zobrazit obsah mobilního zařízení s Androidem na velké obrazovce.

Uvedené možnosti připojení zajišťují, že monitor Philips 272G5DYEB je nejen perfektní volbou pro hráče, ale i pro milovníky filmů a pro práci v kanceláři i doma.

Nový Philips 272G5DYEB s technologií NVIDIA G-SYNC bude v České republice a na Slovensku dostupný na konci října.

Technické specifikace – monitor Philips 144 Hz s NVIDIA G-SYNC

Typ panelu

TFT LCD

Podsvícení

W-LED

Velikost

27”/ 68,6 cm

Maximální rozlišení

1920 x 1080 @ 144 Hz (DP)

Pozorovací úhly

170º (H) / 160º (V), @ C/R > 10

Jas

300 cd/m²

Barvy

16,7 m

Konektivita

Vstup signálu: DisplayPort 1.2,
4 x USB 3.0 s 1 x rychlodobíjením

Stojan

Výšková nastavitelnost: 150 mm

Pivot: 90°

Natočení: -/+65°

Náklon: -5/+20°

Udržitelnost

Ekologie a energie: EPEAT Silver, RoHS, bezolovnatý, bez rtuti

Recyklovatelný obalový materiál: 100%

Standardy

BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, PSB, SASO, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, cETLus, WEEE

Více také na https://www.youtube.com/watch?v=76MCWdMBPbQ

K dalším novinkám, které byly v Praze představeny, patří i monitor Philips 275C5QHAW z designové řady Moda 2, který se vyznačuje nejen svým podmanivým zevnějškem, ale je i napěchován moderními technologiemi. Je vybaven například Bluetooth reproduktorem, který můžete spárovat se svým mobilním zařízením, a tak poslouchat svoji oblíbenou hudbu, nebo ho využijete jako hands-free reproduktor během telefonního rozhovoru.

Philips 275C5QHAW

Dále byly představeny novinky od sesterské společnosti AOC. Za highlight lze jistě považovat monitor AOC G2460PG, který je vybaven nejnovějšími technologiemi pro maximální herní zážitek. Díky integrované technologii NVIDIA® G-SYNC™ si hráči užijí své oblíbené hry bez trhání. Obnovovací frekvence 144 Hz, doba odezvy 1 ms a DisplayPort ještě více podporují herní zážitek eliminací duchů v obraze. Pro vytvoření co nejlepšího prostředí pro hráče je monitor vybaven širokoúhlým Full HD TN panelem
s úhlopříčkou 24” (61 cm).

AOC G2460PG

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.