Verbatim představuje elegantní ochranné obaly Folio pro nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Praha, 1 října 2014: S uvedením nového iPhone 6 na trh přináší Verbatim – průkopník v oblasti ukládání dat a vycházející hvězda příslušenství pro tablety, e-čtečky a chytré telefony – sadu atraktivních a cenově dostupných obalů Folio navržených tak, aby poskytly dodatečnou ochranu pro uživatele iPhone 6 a iPhone 6 Plus. (TZ)

Stejně jako v případě obalů Folio určených pro zařízení se systémem Android a starší modely iPhone vyvinul Verbatim stylové pouzdro s polstrovanou vnitřní částí, která chrání před proti běžným nárazům a poškrábání bez zvýšení objemu a hmotnosti (obal na iPhone 6 váží pouhých 45 gramů). Tento obal pohodlně zacvakne iPhone do tvrdé kolébky integrované v obalu.

Funkce inteligentního stojanu Folio Smart Stand umožňuje ukotvit iPhone v poloze na šířku pro sledování filmů. Výklopný kryt poskytuje jednou rukou úplný přístup k displeji iPhonu a všem tlačítkům bez nutnosti vytáhnout iPhone z obalu. Magnetická zapínací přezka udržuje obal bezpečně zavřený a lze ji pohodlně otevřít jemným pohybem.

Obaly Verbatim Folio jsou kompatibilní s iPhone 6 (cena 549 Kč s DPH) a iPhone 6 Plus (699 Kč s DPH). Zákaznící si mohou vybrat obaly Folio v barevném provedení Steel Blue (produktové číslo 49870 pro iPhone 6 a 49872 pro iPhone 6 Plus) a Champagne Gold (produktové číslo 49871 pro iPhone 6 a 49873 pro iPhone 6 Plus).

Macintosh HD:Users:Publitek:Desktop:zipfile-98450:98450-98450-global-flat.jpg

Verbatim nabíjí iPhone 6 s vylepšeným přenosným napájecím zdrojem Ultra-Slim Portable Power Pack

Verbatim dále představil Ultra-Slim Portable Power Pack určený k nabíjení nových iPhone 6 a iPhone 6 Plus a dalších zařízení včetně tabletů, smartphonů s mikro USB konektorem a bezdrátových Bluetooth® headsetů. Jedná se o velice kompaktní a robustní 4200 mAh napájecí zdroj, který se snadno vejde do kapsy nebo tašky, takže je ideální pro cestování.

Kontrolky LED informují, zda je zdroj plně nabitý nebo zda potřebuje dobít. Zařízení je dodáváno s USB kabelem, jehož prostřednictvím můžete nabíjet jak samotný zdroj, tak jiná zařízení s konektorem mikro USB. Uživatelé iPhone 6 mohou k nabíjení přes Portable Power Pack jednoduše použít lightning kabel, který dostali ke svému telefonu.

Přenosný napájecí zdroj je dostupný v černé (produktové číslo 98450), bílé (98454), nebo červené (98453) barvě. Doporučená maloobchodní cena Ultra-Slim Portable Power Pack činí 1 299 Kč s DPH.

Obrázky ke stažení zde naleznete:

http://download.publitek.com/VER077.zip

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD).  Společnosti rovněž vyrábí  flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství.

Kromě toho je Verbatim inovátorem v rychle se rozvíjející oblasti LED a OLED osvětlení, vyvíjí produkty s nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vylepšeným dojmem z osvětlení. Nově je také dodavatelem systémů pro filtrování vody, značka Cleansui je v Japonsku jednou z nejoblíbenějších v oblasti vodních filtrů.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích. Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Sev. a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz.