Technologie Kaspersky Lab ochrání novou generaci firewallů ZyXEL

Nejnovější generace UTM firewallů od společnosti ZyXEL Communications bude v sobě mít integrované anti-malwarové technologie Kaspersky Lab. Dlouhodobá spolupráce obou společností zajišťuje komplexní zabezpečení podnikových sítí před malwarem v reálném čase. (TZ)

ZyXEL je celosvětovým lídrem v technologii vysokorychlostních sítí. V nabídce má široké portfolio drátových a bezdrátových síťových řešení pro zákazníky od poskytovatelů telekomunikačních služeb přes malé a střední podniky po domácí uživatele. Série USG se dělí do tří kategorií:

  • Extreme (USG1100 a USG1900), která poskytuje vysokou přístupnost, rozsáhlé služby a zjednodušenou správu středním a velkým podnikům.

  • Advanced (USG 110, USG210 a USG310) nabízí specifické funkce a poskytuje zabezpečenou a neustálou online síťovou ochranu pro malé a střední podniky.

  • Performance (USG40, USG40W, USG60, a USG60W), která poskytuje plně integrované zabezpečení pro odlehlé kanceláře, obchody a malé podniky.

Všechna řešení řady USG jsou vybavena technologií Kaspersky SafeStream II, která systémovým správcům pomáhá dosáhnout nejvyššího stupně zabezpečení sítě bez snížení výkonu a kvality služeb. SafeStream II využívá v cloudu sdílené bezpečnostní informace k rychlé filtraci nejnebezpečnějšího a nejrozšířenějšího malwaru v síťovém provozu. Mezi úspěšně zablokované hrozby bránami ZyXELu posílené Kaspersky SafeStream II patří viry, červi, trojské koně, 0-days, škodlivé weby a HTML skripty nebo škodlivé mobilní aplikace.

O technologii Kaspersky Safe Stream II se více dozvíte zde, o sérii ZyXEL USG tady.

O společnosti ZyXEL Communications

Firma, která vznikla v roce 1989, poskytuje inovativní a spolehlivá internetová řešení na světové úrovni. Prošla si převratným vývojem v rychle se měnícím sektoru síťových řešení a dnes patří mezí hrstku společností, které jsou schopny je nabídnout telco firmám, středně velkým podnikům i domácím uživatelům v nejrůznějších variantách.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele.* Již více než 17 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení domácím uživatelům, malým a středním firmám i velkým podnikům. Aktuálně společnost registrovaná ve Velké Británii působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje ochranu více než 300 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz.

*Společnost zařadil na čtvrté místo žebříček „IDC Worldwide Endpoint Security Revenue by Vendor, 2012“. Žebříček vyšel ve zprávě „IDC Worldwide IT Security Products 2013-2017 Forecast and 2012 Vendor Shares – August 2013“ a řadil poskytovatele software podle zisku z prodeje koncových bezpečnostních řešení v roce 2012.