Rohlik.cz rozšiřuje sortiment. Do 90 minut přiveze i kvalitní lokální produkty Sklizeno.

/Praha, 7. října 2014/ – Internetový supermarket Rohlik.cz rozšiřuje sortiment o produkty českých farmářů ze sítě Sklizeno. Nabídka kvalitních čerstvých i trvanlivých potravin z řetězce Makro se tak rozrůstá o maso a masné výrobky s původem – vyzrálé hovězí, zvěřinu, 100% moravskou drůbež, paštiky, ale i mléčné výrobky nebo víno. Postupně přibydou také biopotraviny, šunka a uzeniny, tedy produkty, které zákazníci kamenných obchodů Sklizeno velmi vyhledávají. (TZ)

„Dbáme na vysokou kvalitu produktů, které na Rohlik.cz nabízíme, a zároveň jsme chtěli vyhovět poptávce našich zákazníků, proto jsme se rozhodli zařadit i produkty od menších dodavatelů, bez zbytečné chemie nebo dokonce v bio kvalitě,“ vysvětluje rozšíření sortimentu Marek Sacha, výkonný ředitel projektu Rohlik.cz.

David Kukla, zakladatel Sklizeno, jeho slova doplňuje: „Díky spolupráci s Rohlík.cz můžeme naše nejoblíbenější výrobky nabídnout i zákazníkům, kteří nás nemají na své nákupní trase nebo nakupují ve farmářské kvalitě jen část svých nákupů a nevyplácí se jim kvůli tomu jezdit k nám. Věříme také, že komfort doručení do 90 minut ocení i naši stávající zákazníci.  Zakládáme si na nadstandardních službách a spolupráce s Rohlík.cz je pro nás dalším zlepšením zákaznického servisu.“ V současné době lze vybírat z několika desítek výrobků Sklizeno, jejich počet se však v příštích týdnech bude dále zvyšovat.

Rohlik.cz však stále navyšuje i počet dalších položek z potravin, drogerie, dětského zboží, domácích potřeb nebo krmiv pro psy a kočky. Vybírat lze nyní z více než 4000 produktů, během následujících týdnů se toto číslo zdvojnásobí. V současné době Rohlik.cz rozváží pouze v Praze, do konce letošního roku však chystá expanzi i do dalších měst.

První objednávka a nákup nad 2000 korun jsou zdarma, jinak je cena rozvozu 79 korun. Doba rozvozu je od 10 do 22 hodin ve všední dny a od 8:30 do 22 hodin o víkendech, objednávat je však možné kdykoliv. Kurýr nákup doručí do 90 minut.

Cílem projektu Rohlik.cz je nabízet produkty vynikající kvality a šetřit čas i námahu zákazníků, kterým díky této nové službě na trhu rozvozu potravin odpadne náročná cesta do obchodu a z obchodu, doba strávená hledáním zboží v regálech i transport nákupních tašek. „Stejně jako u našich předchozích projektů Slevomat.cz a DameJidlo.cz dbáme na rychlost, spolehlivost, kvalitu a uživatelskou jednoduchost. Našim zákazníkům chceme ušetřit námahu i čas, který místo nakupování mohou věnovat příjemnějším věcem,“ říká spoluzakladatel projektu Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Více o www.rohlik.cz

Rohlik.cz je internetový obchod s potravinářským i vybraným nepotravinářským zbožím, jehož cílem je nabídnout co nejjednodušší a nejrychlejší cestu k nakupování potravin a smíšeného zboží. To je v nabídce Rohlik.cz přehledně řazeno dle kategorií, což zákazníkům umožní rychle se v nabídce orientovat a nakoupit během několika málo minut. Spolu s kvalitou nabízených produktů klade server důraz na rychlost dodání nákupu  a cenu rozvozu.

Za službou Rohlik.cz stojí internetový podnikatel Tomáš Čupr a investiční skupiny Miton a Enern. Tito investoři stojí například také za projektem DameJidlo.cz či platební metodou Twisto.cz a zároveň se podílí i na chodu největšího slevového serveru Slevomat.cz.

Více o Sklizeno

Česká společnost Sklizeno si vzala za cíl přinášet soustředěnou nabídku poctivých potravin především od regionálních farmářů a spojit ji s celoroční možností pohodlného nákupu v moderních prodejnách. Sklizeno nabízí potraviny především od malých a středních sedláků, farmářů, pěstitelů a výrobců z regionu, které vznikají podle staletí prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány lokálně a nemusely cestovat přes půl světa.

Koncept Sklizeno obsahuje dvě prodejní linie. Prodejny Sklizeno-opravdové jídlo nabízejí českou lokální produkci a Sklizeno-foodie market nabídku navíc rozšířilo o kvalitní potraviny především ze západní Evropy.

Svou první prodejnu Sklizeno otevřelo na podzim roku 2011 v Brně, dnes má Sklizeno celkem 12 prodejen v Praze, Olomouci a Brně, a třináctá se otevře na podzim na pražských Vinohradech. Více informací o nabídce prodejen Sklizeno a o jeho dodavatelích najdete na www.sklizeno.cz.