AOC představuje přenosný monitor E1759FWU

Praha, 17. října 2014 – Více prostoru pro vyšší efektivitu práce. Společnost AOC uvádí všestranný monitor určený pro majitele netbooků, notebooků a dalších přenosných počítačů. S úhlopříčkou 43,9 cm (17,3“) přináší nový myConnect E1759FWU přídavný prostor pro lepší efektivitu práce. Je kompatibilní s USB 3.0, díky kterému nabízí rychlé dobíjení i přenos dat. (TZ)

Přídavný monitor, který si můžete pohodlně vzít s sebou: AOC E1759FWU

Perfektní společník

Monitor myConnect E1759FWU představuje rychlé řešení v mnoha situacích. Váha monitoru je pouhých 1,28 kg a jeho tenké provedení jej předurčuje k tomu, aby se stal vaším dokonalým společníkem na služebních i soukromých cestách. Monitor myConnect E1759FWU zaujme i 43,9cm (17,3“) obrazovkou, která zhruba odpovídá velikosti listu papíru A4. Navíc tento monitor zjednodušuje mnoho situací, které jsou denní součástí vaší práce – například při sdílení informací se zákazníky.

Nová úroveň multitaskingu

Stojan monitoru jednoduše upravíte tak, že jej můžete využívat v horizontální i vertikální poloze – tuto vlastnost oceníte při obchodních schůzkách a prezentacích, při prohlížení dokumentů, textů nebo e-mailů. Stojan monitoru lze po použití zase jednoduše složit.

Monitor je vybaven inteligentním softwarem, který usnadňuje nastavení jasu, kontrastu a výkonu. Prostřednictvím USB kabelu lze k jednomu počítači připojit až šest monitorů E1759FWU a pracovat tak s více programy nebo aplikacemi současně.

Jeden kabel na všechny funkce

Pro ještě větší zjednodušení a pohodlí stačí mít u sebe vždy pouze jeden USB 3.0 kabel, který poslouží jak pro přenos dat, tak pro dobíjení, protože monitor má velice nízkou spotřebu energie, a to pouze 10 W. USB 3.0 zároveň nabízí přenosovou rychlost 5 GB, umožňuje zařízení dobíjet a zajišťuje vynikající kvalitu obrazu. Pro větší pohodlí a bezpečnost se monitor dodává včetně ochranného pouzdra.

Monitor AOC myConnect E1759FWU bude dostupný od listopadu 2014 za přibližně 2900 Kč bez DPH a poplatků.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.