Obývák plný exkluzivní muziky – služba Spotify pro přehrávání hudby je nyní dostupná na chytrých televizorech Philips s Androidem

Praha, 20. října 2014 – Společnost TP Vision je prvním výrobcem televizorů, který nabízí na svých Smart televizorech hudební službu Spotify Connect. Prémioví uživatelé Spotify tak mohou přehrávat miliony skladeb na svém televizoru Philips s Androidem. K ovládání přehrávání přitom mohou využít svůj mobilní telefon nebo tablet. Spotify Connect na televizorech Philips poháněných Androidem je již ke stažení (TZ).

Jednoduchý přístup k více než 20 milionům písní

Spotify Connect umožní uživatelům ovládat přehrávání hudby na televizorech Philips s Androidem pomocí mobilu nebo tabletu. Uživatelé mohou snadno přepínat mezi přehráváním ze sluchátek a z televizoru. Pohodlné ovládání mají přitom po celou dobu k dispozici na svém mobilu, aniž by byly omezeny jeho další funkce. Přehrávání hudby z televizoru může pokračovat dokonce i tehdy, kdy je mobil z dosahu wi-fi sítě.

Spotify Connect je integrován do všech televizorů Philips s operačním systémem Android

Všechny televizory Philips poháněné Androidem budou již od výrobce vybaveny službou Spotify Connect. Při použití chytrého telefonu nebo tabletu společně s televizorem mohou uživatelé pohodlně využívat stejné funkce, jaké jsou dnes běžně dostupné v prémiové službě Spotify, včetně přístupu k playlistu, prohlížeči, rádiu a vlastní hudbě. Uživatelé si tak mohou jednoduše dopřát poslech kterékoliv písničky z bohatého katalogu Spotify, který čítá přes 20 milionů unikátních skladeb. Přehrávání mohou uživatelé navíc ovládat také pomocí dálkového ovladače televizoru. Pro přístup ke službě mají uživatelé na výběr z bohaté řady televizorů Philips, ze které si vybere opravdu každý.

“Integrace hudební služby Spotify Connect do televizorů Philips s Androidem jistě posílí pozici našich televizorů coby zábavního centra celé domácnosti,“ říká Albert Mombarg, ředitel Smart TV ve společnosti TP Vision, a dodává: “Lidé by měli mít ke své hudbě přístup odkudkoliv, a neměli by se omezovat pouze na jedno zařízení, kde je hudba uložena a ze kterého musí být také přehrávána. Jsme rádi, že díky našemu partnerství se Spotify můžeme nyní otevřít novou kapitolu dostupnosti hudby i na televizorech Philips poháněných Androidem.“

* Dostupnost služby Spotify a Spotify Connect na televizorech Philips je omezená pouze na vybrané země. Kompletní seznam naleznete na spotify.com.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.