Televizory Philips nabídnou službu OnLive pro hraní těch nejnovějších pecek po streamu přímo na velké televizní obrazovce

Praha, 20. října 2014 – Společnost TP Vision oznamuje integraci služby OnLive pro cloudové hraní do všech Philips televizorů s operačním systémem Android. Díky tomu budou mít hráči možnost zahrát si moderní konzolové hry na největší obrazovce v domácnosti bez nutnosti si herní konzoli vůbec pořizovat. Služba OnLive Game Service bude ve vybraných zemích dostupná na konci roku 2014. Do České republiky se služba dostane v průběhu roku 2015. (TZ)

Přístup ke stovkám konzolových her bez nutnosti pořizovat si konzoli

Integrace herní platformy OnLive “instant access“ do televizorů Philips poháněných Androidem umožní hráčům užít si streamovaného hraní těch nejnovějších herních hitů. Stačí do TV zapojit herní ovladač, a zábava může začít. OnLive knihovna her se stále rozrůstá a pokrývá všechny herní žánry, od akčních adventur, přes sportovní hry až po ty největší herní blockbustery.

Přes OnLive můžete hrát hry na mnoha různých zařízeních

Díky unikátní funkci OnLive může vlastník televizoru Philips hrát sám nebo soupeřit s přáteli hrajících na jiných zařízeních, jako jsou počítače, Macbooky nebo Android tablety. Uživatelé mohou začít hru na jednom zařízení, například na televizi, a pak pokračovat na svém tabletu poté, co vyjdou z domu – to vše díky cloudové technologii, která ukládá a synchronizuje herní postup automaticky na všech herních zařízeních.

Široká nabídka televizorů Philips poháněných Androidem

Služba OnLive běží na všech televizorech Philips s operačním systémem Android. Široká nabídka televizorů umožní zákazníkům vybrat si přesně takový model, který splní všechna jejich náročná očekávání.

Ambilight přináší pohlcující herní zážitek

Všechny modely televizorů Philips poháněných Androidem rozšíří divácký zážitek díky unikátní technologii Ambilight, která pásem LED diod osvětluje zeď okolo televizoru v barvách právě přehrávaného obsahu a opticky tak rozšiřuje obrazovku. Jedinečný Gaming Mode umožní Ambilightu reagovat na rychle se měnící scény akčních a sportovních her a hráčům tak zprostředkuje silný a pohlcující herní zážitek.

Televizory Philips podporují širokou řadu herních ovladačů

Hry dostupné přes OnLive mohou být na televizorech Philips hrány s herním ovladačem nebo joystickem. Philips TV poháněné Androidem podporují širokou řadu herních ovladačů založených na XInput technologii, která se využívá ke hraní OnLive her.

 O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

O službě OnLive

OnLive aktivně rozvíjí rychle rostoucí oblast cloud-gamingu a inovuje způsob zprostředkování a interaktivní zážitek z hraní po jakékoliv síti. Díky převratné technologii komprese videa přináší OnLive plně funkční a bohatý seznam aplikací kdekoliv a kdykoliv. OnLive Game Service přináší hráčům svobodu hrát na TV hry přes počítač, Macbook, tablet a HDTV. Služba OnLive Go nabízí navíc možnost cloudového hraní MMO her s graficky bohatým obsahem. Jako průkopník výkonných cloudových řešení pro většinu technologicky náročných segmentů v AAA hrách má OnLive stovky inovativních patentů. Společnost sídlí v Mountain View v Kalifornii. Více informací o společnosti najdete na www.onlive.comwww.onlive.co.uk.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.