O2 zahájí prodej iPhone 6 a iPhone 6 Plus o půlnoci ze čtvrtka na pátek

O2 zahájí prodej nové generace telefonů iPhone o půlnoci ze čtvrtka na pátek 24. října. Půlnoční prodej je nachystán v O2 Prodejnách v Praze na Václavském náměstní a v Brně v Masarykově ulici. Na obou místech bude probíhat soutěž o iPhone 6 16 GB, v Praze je pro registrované zájemce navíc nachystán předpůlnoční workshop Půvab a kouzla kreativní iPhone fotografie a videa vedený Tomášem Tesařem. (TZ)

O nové telefony značky Apple je opravdu velký zájem. Možnost předobjednávky proto vzhledem ke skladovým zásobám dostali přednostně stávající i noví zákazníci O2, kteří projevili svůj zájem v registračním formuláři mezi prvními. V rámci půlnočního prodeje budou pro stávající i nové zákazníky mobilních tarifů O2 s daty navíc připraveny telefony k volnému prodeji, tato nabídka platí do vyprodání zásob.

Ostatním registrovaným nabídneme objednávku v co nejkratším termínu v závislosti na dostupnosti zboží. Další zájemci se mohou dále registrovat na www.o2.cz/apple a my jim telefon nabídneme, co nejdříve to bude možné.

O2 nabízí telefony iPhone 6 a iPhone 6 Plus se Zárukou nejnižší ceny, navíc s možností nákupu na splátky bez akontace a s nulovým navýšením, stejně jako u modelů předchozí generace. Například model iPhone 6 16 GB je tak možné pořídit za 760 korun měsíčně.

Ceny iPhone 6 a iPhone 6 Plus u O2

iPhone 6 16GB 18 240 CZK
iPhone 6 64GB 21 120 CZK
iPhone 6 128GB 23 760 CZK
iPhone 6 Plus 16GB 21 120 CZK
iPhone 6 Plus 64GB 23 760 CZK
iPhone 6 Plus 128GB 26 640 CZK

Také majitelé nové generace telefonů iPhone budou moct surfovat na nejrychlejším mobilním internetu 4G LTE, jehož pokrytí neustále rozšiřujeme. Aby zákazníci mohli naplno užívat výhod, které internet 4G LTE přináší, musí mít kromě aktivovaného datového tarifu také LTE SIM. Každý zákazník O2 si může svůj typ SIM karty jednoduše ověřit zadáním kódu *444*# a jeho odesláním jako běžného hovoru. Případnou výměnu karty zařídí zdarma konzultanti na kterékoli O2 Prodejně, firemním zákazníkům tuto výměnu zprostředkuje jejich obchodní zástupce. S nastavením a převedením kontaktů navíc bezplatně pomohou naši O2 Guru.

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z nás činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízíme nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Máme nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice, přičemž mimořádnou pozornost věnujeme využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Naše datová centra o celkové rozloze 7300 metrů čtverečních patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako jediná komerční v ČR a jedna z mála ve střední Evropě získala datová centra O2 certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV jsme zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku. Od ledna 2014 je O2 součástí české investiční skupiny PPF.

O skupině PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, nemovitosti, maloobchodní služby, pojišťovnictví, těžbu nerostů a zemědělství až po biotechnologie. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA. Skupina vlastní aktiva přesahující 20,9 miliardy EUR (k 31. 12. 2013).