Aplikace WD My Cloud si stáhlo již více než 4 miliony uživatelů

Software a mobilní aplikace WD My Cloud jsou nyní dostupné v nové aktualizované verzi 1.5. Uživatelům stejnojmenné produktové řady externích disků My Cloud poskytují vylepšenou práci s multimediálními soubory. (TZ)

IRVINE, Kalifornie  – 29. října, 2014  –  Společnost  WD®, součást Western Digital (NASDAQ: WDC), s vedoucím postavením na trhu řešení propojených úložišť, dnes oznámila, že mobilní aplikace WD My Cloud®   dosáhly stažení převyšující čtyři miliony uživatelů. Tento program s příslušnými mobilními aplikacemi umožňuje uživatelům vzdálené připojení k produktům osobního cloudu řady My Cloud®. Uživatelé tak mohou prohlížet fotografie, streamovat videa a přistupovat ke svým uloženým souborům odkudkoli prostřednictvím svých tabletů či chytrých telefonů.

Společnost WD nyní vydává novou verzi softwaru WD My Cloud OS 1.5, která poskytuje nejen nový firmware ale i příslušné aplikace pro mobilní zařízení. WD My Cloud OS 1.5 přináší mimo jiné i novou vylepšenou navigaci mezi složkami a soubory a další vyhledávací a prohlížecí nástroje. Upgrade je dostupný zdarma pro řadu produktů My Cloud včetně My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 a My Cloud EX4.

„WD si všímá nepříjemné práce, se kterou se setkávají uživatelé při používání a uspořádávání hudebních souborů, videa, fotografií a dalších digitálních souborů, které jsou shromažďovány na různých zařízeních od počítačů až po mobilní zařízení,“ říká Jim Welsh, výkonný viceprezident WD a dodává: „Více než 4 miliony stažení našich aplikací WD My Cloud dokládá, že tyto aplikace poskytují našim zákazníkům vysokou hodnotu, a je tedy zřejmé, že budeme pokračovat ve vývoji WD My Cloud OS, který zjednodušuje práci se soubory a napomáhá uklidit digitální nepořádek, se kterým se my všichni potýkáme, tak jak roste množství digitálních dat v našich životech.“

Uživatelé produktové řady externích úložišť My Cloud mají přístup ke svému oblíbenému digitálnímu obsahu prostřednictvím oceňované aplikace WD My Cloud pro mobilní zařízení se systémy iOS® a Android™.

Upgrade na verzi WD My Cloud OS1.5 přináší dynamické prohlížení uložených souborů Media View, poskytuje uživatelům ještě větší zážitky při prohlížení fotografií a jejich vyhledávání. To platí i pro hudební soubory a videa. Aplikace WD My Cloud také napomáhá sjednotit všechny uživatele cloudových úložišť pod jedinou aplikaci a uživatelské rozhraní. Pomocí jediné aplikace má pak uživatel umožněn přistup k uloženému obsahu v osobním cloudu i ke vzdáleným cloudovým úložištím jako jsou  Dropbox™, OneDrive™ a Google Drive™ .

Upgrade WD My Cloud OS 1.5 také zahrnuje update pro řešení chyb BASH/Shellshock pro servery vzdálené správy, které zajišťují autorizační postupy a poskytují přístup k zařízením My Cloud.

Cena a dostupnost

Mobilní aplikace WD My Cloud je dostupná zdarma na App StoreSM a Google Play™. Produkty řady My Cloud jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců.

O společnosti WD

Společnost WD, součást Western Digital, je ve svém oboru inovátorem s dlouhodobým vedoucím postavením. Firma, která udává tempo technologiím pro ukládání dat, produkuje spolehlivé, vysoce výkonné pevné disky i disky SSD. Tyto disky jsou používány OEM partnery a systémovými integrátory v jejich stolních i přenosných počítačích, podnikových stanicích, vestavěných systémech a aplikacích spotřební elektroniky. Společnost produkuje také své vlastní produkty pro ukládání dat. Špičková zařízení a systémy WD pro ukládání dat, síťové produkty, multimediální přehrávače a softwarová řešení napomáhají lidem na celém světě snadno zálohovat, ukládat, chránit a sdílet data a přehrávat je na mnoha zařízeních. Společnost WD byla založena v roce 1970. Ústředí je ve městě Irvine, v Kalifornii. Další informace naleznete www.wd.com.

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC),, Irvine, Calif., je globální poskytovatel produktů a služeb, které umožňují lidem vytvářet, spravovat, využívat, přehrávat a chránit digitální obsah. Její dceřiné společnosti navrhují a vyrábějí zařízení na ukládání dat, síťová zařízení a produkty pro domácí zábavu pod značkami WD, HGST a G-Technology. Pro celou řadu finančních a investorských informací můžete navštívit investorskou sekci webových stránek www.westerndigital.com

Tagged