BLESKmobil slaví své 2. narozeniny a prodlužuje volání za korunu

(Praha, 7. listopadu 2014) První a největší virtuální operátor na českém trhu BLESKmobil slaví své 2. narozeniny, ale dárek dostanou již tradičně jeho zákazníci. Úspěšnou akci volání za 1 Kč prodlužuje pro všechny stávající i nové zákazníky o další rok. Každý uživatel služeb BLESKmobilu si může vybrat jedno mobilní telefonní číslo jakéhokoli tuzemského operátora, na které bude v rámci ČR volat za 1 Kč/1 min. (TZ)

Aktivace této služby je zdarma a vybrané číslo je možné změnit každý měsíc.

Služba bude zákazníkům, kteří volání za 1 Kč již využívají, prodloužena automaticky. Noví zákazníci si ji mohou jednoduše aktivovat podle návodu na www.bleskmobil.cz

„Když jsme před dvěma lety spustili revoluci na trhu předplacených telefonních karet a nabídli své služby virtuálního mobilního operátora, byli jsme první a jediní. Jsem velmi hrdý na to, že i díky nám se za ty dva roky trh mobilního volání zásadně proměnil a že z této změny těží především zákazníci. Virtuálních operátorů přibylo, nabídka služeb se rozšířila a zákazník si dnes může vybírat. O to více nás těší, že BLESKmobil zůstává s téměř 400 tisíci prodanými telefonními čísly na trhu jedničkou. Potvrzuje to, že se nám daří plnit očekávání a naděje, se kterými k nám zákazníci přicházejí,“  říká Libor Berka, ředitel centrálního marketingu, výroby a distribuce CZECH NEWS CENTER a.s.

Jan Fischer

Brand manager komerčních aktivit

CZECH NEWS CENTER a.s.

 CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá CZECH NEWS CENTER a. s. 1. místo mezi vydavateli deníků a celkově mezi smíšenými vydavateli mu patří druhé místo. Je vydavatelem tří celostátních deníků (Blesk, Aha!, Sport), které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu. Významný podíl dosahuje mediální dům i na internetu.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.