Být bez kreditu už pro zákazníky Vodafonu nebude problém

Praha, 10. listopadu 2014 Vodafone představuje službu Kredit poslední záchrany. Zákazníci s aktuální hodnotou kreditu pod 50 Kč si nově mohou dalších 50 Kč vypůjčit. Nový kredit jim je po objednávce připsán okamžitě, poplatek za využití služby je 5 Kč. Novou službu, kterou Vodafone staví na důvěře vůči zákazníkům, lze po každém splacení opakovaně využít. Zákazník se ale vždy sám rozhodne, zda o vstřícnou nabídku bude mít zájem. (TZ)

Služba, určená stávajícím zákazníkům s předplacenými kartami, se po úspěchu u zákazníků Vodafonu v zahraničí dostává i na náš trh. Mohou ji využít všichni, kteří jsou u operátora alespoň 3 měsíce, dobili minimálně 500 Kč a jejich aktuální kredit je nižší než 50 Kč. Služba jim je automaticky nabídnuta vždy, když chtějí uskutečnit hlasový hovor. Nabídku stačí pouze potvrdit, není nutné volat na zákaznickou linku. Samozřejmostí je i možnost Kredit poslední záchrany aktivovat v aplikaci Můj Vodafone, odeslat bezplatnou SMS ve tvaru KPZ 50 na číslo 7700, nebo od 21. 11. využít internetovou Samoobsluhu. Poplatek za aktivaci činí 5 Kč a společně s vypůjčenou částkou se automaticky strhne při dalším dobití kreditu.

Nabídku lze využít od 8. listopadu.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Založila Nadaci Vodafone ČR, která je podle objemu rozdělených prostředků třetí největší firemní nadací v ČR a rozdělila za 6 let neziskovému sektoru více než 85 milionů korun. V roce 2010 Vodafone oslavil desetileté výročí na českém trhu netradiční kampaní Jsme stejná krevní skupina, kterou masivně propagoval bezplatné dárcovství krve a počátkem roku 2011 spustil První zelenou síť. Vodafone se opakovaně stal vítězem soutěží CSR Award a Top Filantrop v oblasti společenské odpovědnosti. Více informací na www.vodafone.cz