Samsung rozšiřuje obsah chytrých televizorů o Stream.cz

Majitelé Samsung Smart TV mohou jako první na českém i slovenském trhu sledovat nejnavštěvovanější internetovou televizi Stream.cz na obrazovkách svých chytrých televizorů prostřednictvím stejnojmenné aplikace. (TZ)

Praha, 10. listopadu 2014 – Společnost Samsung je prvním výrobcem chytrých televizorů, který svým uživatelům nabízí možnost sledovat pořady české internetové televize Stream.cz. V aplikaci Stream.cz, která je dostupná pro chytré televizory Samsung Smart TV vyrobených od roku 2012, si tak diváci mohou vybrat oblíbené pořady jako Jídlo s.r.o. s Romanem Vaňkem, Kancelář Blaník nebo Kazmovu One man show.

„Sledovanost videí Stream.cz na internetu se pohybuje v desítkách milionů zhlédnutí, proto jsme se rozhodli zařadit jejich pořady do našich televizorů Smart TV. Příznivci Stream.cz si mohou přehrávat svá oblíbená videa ve vysoké kvalitě na prostorné televizní obrazovce. Věřím, že nabídka zaujme
i majitele Smart TV, kteří internetovou televizi Stream.cz dosud nesledovali,“ říká Pavel Mizera, specialista na obsah Smart TV ve společnosti Samsung.

Většina videí ze Stream.cz je dostupná ve Full HD kvalitě. Vzhledem k dostupné rychlosti internetového připojení ji lze samozřejmě snížit. V aplikaci Stream, která je součástí nabídky Smart TV, stačí vybrat konkrétní pořad a v rámci něho přehrávat videa dle vlastního výběru. Po skončení zvoleného videa se automaticky spustí další díl v pořadí.

Aplikace Stream je součástí obsahové nabídky také UHD televizorů Samsung. Ty jsou nyní ještě dostupnější díky bonusovému cashback programu. K získání až 15 000 Kč z pořizovací ceny zpět se stačí do 14 dní od nákupu a nejdéle do 31. prosince 2014 zaregistrovat na webových stránkách www.samsung-bonus.eu. Pro více informací o bonusové akci včetně pravidel účasti navštivte tyto stránky, nebo kontaktujte infolinku: +420 606 276 122, info@samsung-bonus.eu.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácíchspotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.