Ocenění „Highly Recommended“ a „Summer Pick“ pro zařízení Kyocera ECOSYS v testu BLI

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získal ocenění od společnosti Buyers Laboratory (BLI) pro řadu multifunkcí  ECOSYS. Nezávislá laboratoř ocenila nejen vysokou spolehlivost oceněných strojů, ale i celkový výkon a úsporný provoz. (TZ)

Barevná multifunkční zařízení ECOSYS M6026cidn / M6526cidn získala ocenění „Summer Pick Award“ laboratoří BLI zejména za rychlost tisku 26 stran za minutu formátu A4. Ocenění „Highly Recommended“ bylo uděleno skupině barevných a černobílých multifunkčních tiskáren Kyocera ECOSYS M6026cidn / M6526cidn a ECOSYS M2535dn / M2035dn / M2530dn / M2030dn.

Oceněna byla především rychlost tisku, vysoce byla hodnocena i nadprůměrná rychlost skenování a vytištění první strany do sedmi sekund. Velkokapacitní podavač umožňuje oboustranné skenování originálů. LCD displej, který je jednoduše strukturovaný, nabízí rychlý přístup ke všem funkcím. Testy BLI také ocenily dlouhou životnost válce (až 200 000 stran) a v neposlední řadě i spolehlivost a šetrnost k životnímu prostředí.

Kyocera ECOSYS M6026cidn a M6526cidn získaly ve třídě Barevné multifunkční tiskárny pro malé pracovní skupiny „Summer Pick“ za vynikající řešení s podporou formátu A4. Díky integrované platformě Kyocera HyPAS nabízejí tyto modely úroveň integrace, která je obvykle k dispozici pouze v A3 zařízení.

„Kombinace spolehlivého hardwaru a jedinečné platformy HyPAS nabízí velmi mocný nástroj, který integruje tiskárnu v jakémkoli síťovém prostředí. Příkladem aplikací HyPAS je tiskové řešení MyQ pro řízený a bezpečný oběh dokumentů, „vysvětluje Berthold Hurtz, Product Manager společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

BLI vyzvedla také další silné stránky oceněných multifunkcí:

  • maximální kapacita papíru

  • vysoká výkonnost

  • vysoká spolehlivost

  • multitasking

  • snadné ovládání, nastavení sítě, skenování a další sady funkcí

  • kvalita tisku, kvalita kopií

  • snadnost připojení do sítě

  • hodnota a cena produktu

  • šetrnost k životnímu prostředí

BLI je respektována jako nezávislý dodavatel analytických informací, kterým IT ředitelé a uživatelé důvěřují a využívají při poptávce tiskových zařízení.

O společnosti Buyers Laboratory LLC
Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.