Kyocera získala ocenění “BLI Summer 2021 A3 Pick” od Keypoint Intelligence

Praha, 2. srpna 2021: Společnost Kyocera Document Solutions Europe B.V., jedna z předních světových společností v oblasti dokumentových řešení, získala nejnovější ocenění Keypoint Intelligence – Buyers Lab Summer PICK za svá zařízení TASKalfa 2554ci a TASKalfa 3554ci. 

Ocenění “Picks” se za kancelářské vybavení udělují dvakrát ročně a oceňují se produkty, které v předchozích šesti měsících dosáhly nejlepších výsledků v laboratorních testech společnosti Keypoint Intelligence.

„Modely KYOCERA TASKalfa 2554ci a TASKalfa 3554ci se vyznačují vynikající provozní životností a měly by snadno splnit potřeby malých a středně velkých pracovních skupin,“ řekl George Mikolay, zástupce ředitele divize A3 Hardware/Production společnosti Keypoint Intelligence, a dodává: „Kromě toho jednotný design a vynikající celková použitelnost ovladačů a ovládacího panelu umožňují stejně snadné používání strojů, ať už jde o tisk nebo o skenování či kopírování, bez ohledu na to, který stroj je blíže konkrétnímu pracovnímu místu uživatele. Velmi dobré výsledky obrazového výstupu při tisku barevné podnikové grafiky a barevných fotografií, vynikající kvalita textu a polotónů znamenají, že se na zařízení lze spolehnout při tisku mnoha různých typů výstupů.“

Kyocera Document Solutions pomáhá při zpracování dokumentů v kancelářích tím, že poskytuje multifunkční zařízení a tiskárny, které kombinují pokročilé funkce a spolehlivost s působivými ekologickými referencemi. Kromě toho společnost využívá své hluboké znalosti kancelářského prostředí a nabízí software, který digitalizuje a automatizuje procesy oběhu dokumentů, a také řešení, která zvyšují digitální bezpečnost, produktivitu a efektivitu. Prostřednictvím komplexních řešení pro práci s dokumenty chce společnost pomáhat zákazníkům v rozvoji jejich podnikání.

O společnosti Keypoint Intelligence

Již 60 let se společnosti z odvětví digitálního tisku a zobrazování spoléhají při nezávislém testování na Keypoint Intelligence. Aby dosáhly úspěchu svých produktů a prodeje, využívají tuto organizaci i pro laboratorní data a průzkumy trhu. Keypoint Intelligence je díky desítkám let zkušeností analytiků uznávaná jako nejdůvěryhodnější zdroj nezávislých informací, analýz a ocenění v oboru. Zákazníci využívají tyto informace pro své strategické rozhodování i ke zlepšování obchodních a provozních cílů a výsledků. Obor digitálního tisku a zobrazování se stále dynamicky rozvíjí a Keypoint Intelligence dokáže svými znalostmi podpořit při transformaci jak výrobce, tak i obchodníky a zákazníky.

O oceněních BLI Office Hardware Pick Awards

Buyers Lab Picks jsou samostatná oborová ocenění, která se udělují na základě důsledného testování, včetně rozsáhlého hodnocení trvanlivosti a hodnocení klíčových vlastností, jako je použitelnost, kvalita zobrazení a hodnota. Každý produkt, který úspěšně absolvuje laboratorní test, získává pečeť Recommended (Doporučený) nebo Highly Recommended (Vysoce doporučený) a certifikát spolehlivosti. S nejlepšími výsledky se pak kvalifikují jako uchazeči o cenu Pick Award.

O společnosti KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. je obchodní společností Kyocera Document Solutions Inc. se sídlem v japonské Ósace, která je předním poskytovatelem komplexního řešení pro práci s dokumenty. Portfolio společnosti zahrnuje spolehlivé a ekologické multifunkční zařízení a tiskárny, stejně jako obchodní softwarové aplikace a poradenské služby, které zákazníkům umožňují optimalizovat a spravovat oběh dokumentů a dosahovat nových úrovní efektivity. Prostřednictvím odborných znalostí a empatického partnerství je cílem společnosti pomoci organizacím využít jejich vlastní znalosti k podpoře změn. 

KYOCERA Document Solutions Inc. je dceřinou společností firmy KYOCERA Corporation, která je předním dodavatelem průmyslových a automobilových součástek, polovodičů, elektronických zařízení, systémů na výrobu solární energie a mobilních telefonů. Během fiskálního roku končícího 31. března 2021 dosáhly konsolidované tržby společnosti Kyocera Corporation 1,5 bilionu jenů (přibližně 13,8 miliard USD). Společnost Kyocera se umístila na 549. místě v seznamu největších veřejně obchodovaných společností na světě „Global 2000“ časopisu Forbes pro rok 2020 a je uvedena na nejnovějším seznamu „100 nejudržitelněji řízených společností na světě“ časopisu The Wall Street Journal.Více informací naleznete na https://www.kyoceradocumentsolutions.cz.