Solimar Systems a Kyocera Document Solutions uzavřely evropské partnerství a poskytují tak zákazníkům rychlejší a efektivnější digitální produkční tisk

Praha – 26. dubna 2021: Společnost Solimar Systems, poskytovatel workflow řešení pro tiskovou produkci a digitální komunikaci, potvrdila nové partnerství se společností Kyocera Document Solutions Europe. Spolupráce umožňuje poskytovatelům transakčních a variabilních tiskových služeb komplexní řešení pracovních postupů pro maximalizaci efektivity a produktivity jejich inkoustového produkčního stroje Kyocera TASKalfa Pro 15000c.

TASKalfa Pro 15000c nabízí cenově výhodné řešení digitálního produkčního inkoustového stroje s vynikajícím výkonem a minimální údržbou. Integrací robustního a flexibilního řešení Solimar Systems a podporou tiskového standardu IPDS a AFP společně přinášejí pokročilé a bezpečné workflow pro rychlý a spolehlivý produkční tisk.

„Solimar Systems je významným hráčem na trhu se silným portfoliem a flexibilními řešeními, která vyhovují individuálním požadavkům našich zákazníků,“ řekl Marcel Ebbenhorst, Production Printing Manager, Kyocera Document Solutions Europe. „Nabízí škálovatelné modulární platformy, které lze snadno integrovat do stávajícího workflow našich uživatelů tiskáren Kyocera TASKalfa Pro 15000c bez jakéhokoli dopadu na produktivitu a spolehlivost. Kombinace těchto dvou špičkových technologií zvyšuje efektivitu výroby díky rychlejšímu a spolehlivějšímu tiskovému výkonu.“

Zákazníci Solimar Systems a TASKalfa Pro 15000c také ocení flexibilitu, se kterou jim toto výkonné řešení pro digitální inkoustové tiskárny umožňuje nastavení různých délek chodu bez přerušení. Zvýšená produktivita umožňuje navýšit jejich kapacitu, přijímat nové zákazníky, a tím zvyšovat profitabilitu jejich tiskových služeb.

Jamie Walsh, manažer prodeje pro EMEA a APAC, Solimar Systems, uzavírá: „Toto je začátek dlouhodobé spolupráce, přičemž někteří zákazníci společnosti Kyocera již využívají výhod zvýšené propustnosti a flexibility výroby, které poskytuje naše platforma iCONVERT. Doufáme, že s rozvojem tohoto nového partnerství se bude také zvyšovat počet zákazníků společnosti Kyocera, kteří budou využívat naši širší platformu Chemistry™ k řešení procesních problémů a zvyšování efektivity pro ziskovější výrobní linku.“

O společnosti Solimar Systems® 

Solimar Systems umožňuje organizacím po celém světě zapojit se, vylepšovat, spravovat a poskytovat tisk a digitální komunikaci. Naše platforma Chemistry ™, která si brzy osvojila výstupní formát PDF, optimalizuje a řídí řadu tiskových a elektronických workflow včetně transakčního a přímého tisku pošty, přístupnosti, archivních služeb, digitálního doručování a zabezpečené komunikace. Společnost Solimar slaví v roce 2021 30 let na trhu a nadále dodává kritickou infrastrukturu pro průmysl velkoobjemového digitálního tisku. Případové studie a posudky našich klientů dokazují významnou návratnost investic a špičkovou podporu.

O společnosti Kyocera Document Solutions Europe B.V 

Kyocera Document Solutions Europe B.V. je obchodní společností skupiny Kyocera Document Solutions Inc. se sídlem v japonské Ósace, která je předním poskytovatelem komplexního řešení pro práci s dokumenty. Portfolio společnosti zahrnuje spolehlivé a ekologické multifunkční zařízení a tiskárny, stejně jako obchodní softwarové aplikace a poradenské služby, které zákazníkům umožňují optimalizovat a spravovat oběh dokumentů a dosahovat nových úrovní efektivity. Prostřednictvím odborných znalostí a empatického partnerství je cílem společnosti pomoci organizacím využít jejich vlastní znalosti k podpoře změn. 

O společnosti KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. je obchodní společností Kyocera Document Solutions Inc. se sídlem v japonské Ósace, která je předním poskytovatelem komplexního řešení pro práci s dokumenty. Portfolio společnosti zahrnuje spolehlivé a ekologické multifunkční zařízení a tiskárny, stejně jako obchodní softwarové aplikace a poradenské služby, které zákazníkům umožňují optimalizovat a spravovat oběh dokumentů a dosahovat nových úrovní efektivity. Prostřednictvím odborných znalostí a empatického partnerství je cílem společnosti pomoci organizacím využít jejich vlastní znalosti k podpoře změn. 

KYOCERA Document Solutions Inc. je dceřinou společností firmy KYOCERA Corporation, která je předním dodavatelem průmyslových a automobilových součástek, polovodičů, elektronických zařízení, systémů na výrobu solární energie a mobilních telefonů. Během fiskálního roku končícího 31. března 2020 dosáhly konsolidované tržby společnosti Kyocera Corporation 1,6 bilionu jenů (přibližně 14,7 miliard USD). Kyocera se objevuje na seznamu „Derwent Top 100 Global Innovators 2018-19“ společnosti Clarivate Analytics a je zařazena na 549. místě v seznamu největších veřejně obchodovaných společností na světě do roku 2020 „Global 2000“ časopisu Forbes.Více informací naleznete na https://www.kyoceradocumentsolutions.cz.