AVG prodlužuje globální partnerství s ALCATEL ONETOUCH

AMSTERDAM a SAN FRANCISKO – 19. listopadu 2014 – AVG® Technologies N.V. (NYSE: AVG), společnost poskytující internetovou bezpečnost 188 milionům aktivních uživatelů, oznámila prodloužení obchodního partnerství s ALCATEL ONETOUCH, přední značkou chytrých telefonů, v rámci něhož poskytne svoji vlajkovou aplikaci AVG AntiVirus PRO for Android™ do nejnovějších mobilních zařízení se systémem Android. To zákazníkům, kteří si pořídí ALCATEL ONETOUCH, umožní bezpečně užívat svá zařízení k činnostem na internetu už od chvíle, kdy je vybalí z krabice. (TZ)

Toto partnerství trvá již od roku 2011. Zařízení s předinstalovanými aplikacemi AVG budou k dispozici ihned pro všechny zákazníky ALCATEL ONETOUCH po celém světě včetně rychle se rozvíjejících trhů jako je Indie, Rusko, Brazílie a Mexiko. Uživatelé obdrží zdarma 90denní zkušební verzi aplikace AVG AntiVirus PRO for Android, po jejímž vypršení si mohou zakoupit roční předplatné a ponechat si tak rozšířené funkce. Nebo si mohou zvolit bezplatnou základní verzi AVG AntiVirus FREE for Android, aby zajistili, že se jejich chytrý telefon či tablet neocitne bez ochrany.

„Jít přes chytrý telefon na internet se pro mobilní uživatele rychle stalo standardem a naši zákazníci pochopitelně chtějí jistotu, že web prohlížejí bezpečně,” říká William Dowie, ředitel globálního portfolia ALCATEL ONETOUCH. „Pokračujeme v našem závazku poskytovat jim na našich zařízeních nejlepší dostupnou ochranu a naši investici v tomto směru velmi dobře ilustruje naše partnerství s AVG.

„Víme, že právě z rozvíjejících se trhů pochází velká část uživatelů, kteří se na internet dostávají vůbec poprvé – a to často právě pomocí mobilního zařízení. ALCATEL ONETOUCH je jednou z předních značek chytrých telefonů, které jsou na těchto trzích široce dostupné. Věříme, že naše společná nabídka je pro tamní nové uživatele jak cenově dostupným, tak i účinným řešením,” říká David Ferguson, generální manažer pro spotřebitelské a mobilní produkty ve společnosti AVG Technologies.

 

AVG AntiVirus FREE for Android byla první mobilní aplikací, která přesáhla hranici 100 milionů stažení v obchodě Google Play™. S letošním spuštěním AVG Zen™, aplikace pro počítače s Windows® a chytré telefony a tablety s Androidem, společnost AVG rozšířila své mobilní portfolio, aby svým uživatelům pomohla převzít kontrolu nad svým soukromím, zabezpečením a výkonem svých zařízení připojených k internetu.

O AVG AntiVirus PRO for Android

Ochrana a bezpečnost:

 • Test aplikací: testuje aplikace a zajišťuje, že na vaše zařízení nepronikne žádný škodlivý software ani jiné nebezpečné infekce.
 • Test souborů: testuje soubory ve vašem telefonu na přítomnost virů a odstraňuje je na jediné klepnutí; zajišťuje tak bezpečnost vašich kontaktů, záložek, textových zpráv, hudby a videí.
 • Bezpečné prohlížení webu: aktivně v reálném čase kontroluje webové stránky předtím, než na stránku vstoupíte. Pokud zaznamená cokoli podezřelého, zabrání vám v návštěvě oné stránky.
 • Zámek aplikací: chrání vaše soukromí tím, že vám umožní zamknout vaše aplikace a tím je ochránit před použitím jinými lidmi, kteří používají váš telefon.

Nalezení telefonu a ochrana proti krádeži:

 • Nalezení telefonu: pomůže vám s nalezením vašeho ztraceného nebo ukradeného telefonu. Lokalizujte jej rychle pomocí Google Maps nebo zapněte funkci SHOUT, která zesílí hlasitost vašeho vyzvánění na maximum i když je váš telefon v tichém režimu
 • Zámek telefonu: zabrání cizím lidem v přístupu k vašim informacím zamknutím telefonu na dálku pomocí SMS nebo pomocí ovládacích prvků na webu služby proti krádeži AVG Anti-Theft.
 • Fotopast: pokud služba AVG Anti-Theft zaznamená tři neúspěšné pokusy cizí osoby o odemknutí telefonu, vyfotí ji pomocí předního fotoaparátu telefonu. Fotografie je vám poté odeslána e-mailem společně s varováním před pokusem o vniknutí.
 • Vzdálené vymazání: pomáhá ochránit vaše soukromí tím, že vám umožní vymazat všechny kontakty, fotky, záznamy v kalendáři, textové zprávy, historii prohlížení internetu a data na SD kartě.
 • Zamknutí SIM: uzamkne váš telefon při výměně karty SIM.

Zlepšení výkonu:

 • Posílení výkonu: optimalizace využití baterie, úložiště a mobilního datového připojení.
 • Ukončování úloh: vypne aplikace, které mohou ovlivnit výkon zařízení.
 • Vylepšená spotřeba energie baterie: jste upozorněni, když se energie dostane pod úroveň, kterou nastavíte. Pomocí nového tlačítka Power Save vypnete funkce zařízení, které spotřebovávají vaši baterii nebo použijte funkci Auto Power Save k automatickému vypnutí několika náročných funkcí, když hladina energie klesne pod stanovenou mez.
 • Mobilní data: sleduje využití vašeho mobilního datového tarifu 3G/4G a upozorní vás, když se blíží měsíční datový limit.
 • Úložiště: odinstaluje příliš velké aplikace pro uvolnění místa v zařízení.
 • Záloha aplikací: zálohuje všechny vaše aplikace na SD kartu, takže se nikdy neocitnete bez svých oblíbených her, utilit či kanálů s novinkami.

###

O AVG Technologies (NYSE: AVG)

AVG je přední společností poskytující internetovou bezpečnost zařízením, datům i lidem prostřednictvím softwaru a služeb. K 30. září 2014 má AVG 188 milionů aktivních uživatelů, kteří využívají zabezpečení internetu, optimalizace výkonu, ochrany soukromí a identity. Výběrem produktů AVG se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které je přímo ve spojení se společností AVG a těží ze vzájemné podpory.

Všechny obchodní známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

www.avg.com