Milovníci fotbalových her zbystřete: PES 2015 na prohnutých Samsung UHD TV

Praha 19. listopadu 2014 – Společnosti Samsung Electronics a Konami Digital Entertainment uzavřely strategické partnerství, jehož předmětem je počítačová fotbalová hra Pro Evolution Soccer (PES) 2015. Režim hry Fan View, který zahrnuje speciální herní úhly kamery, se skvěle doplňuje s unikátními vlastnostmi prohnutých UHD televizorů značky Samsung. Společnosti vytvořily video, ve kterém hlavní hvězda PES 2015 Mario Götze hraje virtuální utkání na prohnutém televizoru Samsung UHD (https://www.youtube.com/watch?v=DCy6nE5KBxI). (TZ)

PES 2015 je považována za nejpropracovanější fotbalový simulátor. Je založená na mottu „Hřiště je naše“ a může se pochlubit velmi citlivým ovládáním takřka bez omezení, takže uživatel má plnou kontrolu nad hrou. Každá přihrávka, střela i běh jsou jemně vyvážené s ohledem na maximální spokojenost hráče PES 2015 na hřišti. Režim Fan View bude k dispozici ve verzích PES 2015 pro PlayStation 4, Xbox One a Windows PC prostřednictvím digitální aktualizace v prosinci 2014.

„Jsme rádi, že můžeme úzce spolupracovat s KONAMI a vytvářet prvky na míru, které prezentují sílu našeho sortimentu UHD televizorů Samsung s prohnutou obrazovkou. PES 2015 na nich vypadá fantasticky. Neuvěřitelná hratelnost je přivedena k životu díky takřka reálnému zobrazení,“ říká Stephen Taylor, CMO společnosti Samsung Electronics Europe.

„PES 2015 je skvěle vypadající hra, která si zaslouží být přehrávána v nejlepším možném rozlišení. Řada prohnutých UHD televizorů Samsung dává uživatelům možnost maximálně se ponořit do hry a naše speciální funkce Fan View pak podtrhuje ten fantastický rozměr zábavy ze hry a předvádí neuvěřitelnou reálnost a animace ve velkém stylu,“ říká Shinji Hirano, prezident Konami Digital Entertainment B. V.

O Konami Group

KONAMI CORPORATION byla založena v roce 1973 a 31. března 2006 se stala holdingovou společností skupiny Konami Group. KONAMI CORPORATION pokrývá oblasti „Digital Entertainment Business“, „Health & Fitness Business“, „Gaming & Systems Business“ a „Pachinko & Pachinko Slot Machines Business“. KONAMI CORPORATION byla kótována na tokijské burze v roce 1988, na londýnské burze v roce 1999 a na newyorské burze v roce 2002. Její internetové stránky jsou: www.konami.co.jp.

Konami Digital Entertainment B. V. je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností, která je zodpovědná za oblíbené franšízy jako Metal Gear Solid, Silent Hill, Pro Evolution Soccer a další. Konami Group je také výrobcem velmi populární karetní hry Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME, v rámci které prodala po celém světě již více než 25 miliard karet. Pro více informací o Konami Digital Entertainment a jejích produktech navštivte www.konami-europe.com.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.