Genius PowerBank ECO-u1027 za rozumnou cenu

V Brně 20.11.2014 – Společnost Genius uvádí na trh novou řadu záložních baterií Genius PowerBank ECO-u1027 pro mobilní zařízení. Nová řada se vyznačuje především kapacitou baterie, elegantním designem a příznivou cenou. (TZ)

Powerbanky jsou čím dál více nepostradatelným doplňkem pro každodenní práci s tabletem a smartphonem, a tak je kladen důraz na jejich kapacitu, univerzální použití a design. Tělo nové záložní baterie Genius PowerBank ECO-u1027 je vyrobeno z hliníku a nabízí se ve třech barevných provedeních – stříbrné, černé a tmavě červené.  Kompaktní rozměr podobný externímu disku 139 x 74 x 13.9 mm skvěle padne do brašny či kabelky a bude působit elegantně jak na pracovním stole, tak i v kavárně.

Powerbanka ECO-u1027 s kapacitou 10 000mAh je vybavena dvojicí USB výstupů nabízejících nabíjecí proud 1A a 2,1A, které je možné využít k dobíjení tabletu i telefonu a to jak samostatně, tak i současně najednou. Výběr nabíjecího proudu 2,1A uvítá uživatel i v okamžiku kdy potřebuje rychle dobít mobilní telefon a zkrátit dobu čekání na minimum. Samotná baterie se pak dobíjí pomocí microUSB kabelu a tak ji lze dobíjet běžnou nabíječkou od smartphonu.

Specifikace:

Genius
Materiál těla baterie Hliník
Barva stříbrná, černá a tmavě červená
Nabíjecí port vstupní Micro USB
Nabíjecí port výstupní USB 5V 1A a USB 5V 2,1A
Baterie 10 000mAh
Rozměry 139 x 74 x 13.9 mm, 254g
Součást balení ECO-u1027, Nabíjecí kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u1027 činí 780,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

O výrobci Genius

Značka Genius je světovou ikonou ve výrobě počítačových periférií a příslušenství pro mobilní zařízení, která byla založena v roce 1983 v Taipei na Taiwanu společností KYE Systems Corp. Dnes tato společnost zaměstnává téměř 4000 lidí a za cíl si klade neustálý vývoj, vylepšování bezdrátových technologií, uživatelských funkcí a posouvat tak hranice v IT stále dál, to vše za účelem maximalizace uživatelského komfortu a zábavy z práce s těmito produkty.