TP Vision spouští v televizorech Philips službu Banaxi

Praha, 28. listopadu 2014 – Společnost TP Vision nově nabízí ve svých chytrých televizorech Philips aplikaci Banaxi. Od dnešního dne tak mají majitelé těchto televizorů dostupnou nabídku prémiového video obsahu, včetně filmových titulů od společností Warner Bros., Bontonfilm nebo Národního filmového archivu. (TZ)

„Naším cílem je poskytnout ten nejlepší divácký zážitek, ať už po stránce obrazové kvality, tak zprostředkováním toho nejkvalitnějšího dostupného obsahu. Nově nabízená prémiová služba Banaxi v televizorech Philips je tak dalším krokem vedoucím k ještě větší spokojenosti našich zákazníků,“ řekl Martin Benko, produktový specialista společnosti TP Vision.

„Chceme divákům nabídnout co nejkvalitnější zážitek a nejlepší filmové tituly spolu s dalším video obsahem. Právě proto jsme si pro naše služby vybrali Philips Smart TV,“ řekl Jan Patrick, projektový manažer společnosti Banaxi Limited.

Aplikace Banaxi bude dostupná ve všech televizorech Philips Smart TV uvedených v roce 2011, 2012, 2013 a v letošním roce. Obsah Banaxi je nabízen v SD, HD, 3D a UHD.

O společnosti Banaxi Limited

Banaxi Limited bylo založeno v roce 2012 manažerským týmem, s více, než pětiletou profesionální zkušeností v oblasti VOD. Cílem Banaxi je postavit silnou, mezinárodní společnost v oblasti VOD a Live Pay TV. Mezi nabízenými službami nechybí TVOD, SVOD a Pay TV.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.