Pořiďte pod stromeček telefony od HTC za vánoční cenu

Praha, 3. prosince 2014 – HTC připravilo pro české zákazníky skvělou vánoční cenovou nabídku, v rámci níž bude možné ve vybraných obchodech zakoupit oceňovaný vlajkový model HTC One (M7) v Dual SIM variantě za 8 990 Kč. Pod stromeček si můžete nadělit také aktuální novinku – první skutečný selfie telefon HTC Desire EYE s dvojicí 13megapixelových fotoaparátů. Uživatele, hledající spíše základní funkce telefonu bez předností vlajkových modelů, osloví nabídka HTC Desire 310 za 3 190 Kč. (TZ)

HTC One (M7) v Dual SIM variantě pořídí zákaznici u Smarty.cz, který navíc za příplatek 950 Kč poskytne exkluzivní tříleté pojištění HTC Extra Care na jakékoliv poškození, ztrátu nebo odcizení1. HTC Desire EYE je v exkluzivní nabídce u prodejce Alza.cz za cenu 13 990 Kč a HTC Desire 310 lze pořídit za akční cenu v prodejnách Electroworld a na Alza.cz.

Vlajková loď roku 2013 HTC One (M7) disponuje luxusním kovovým šasi a vysokým výkonem, díky čemuž obstojí i oproti letošním telefonům. Jako správnému špičkovému telefonu mu nechybí kvalitní zvuk, krystalicky čistý Full HD displej o úhlopříčce 4,7“, Android ve verzi 4.4 s nadstavbou Sense 6 a svižný čtyřjádrový procesor. Dual SIM varianta telefonu nabídne také slot na micro SD kartu podporující rozšíření až o 128 GB a dual stand-by režim, díky kterému jsou obě SIM karty aktivní, a není potřeba mezi nimi přepínat. Akční vánoční cena je určena pro Dual SIM variantu telefonu.

Zbrusu nový HTC Desire EYE je splněným snem všech mobilních fotografů. Nabízí dva kvalitní 13 megapixelové fotoaparáty a téměř nekonečné možnosti úpravy pořízených snímků. Jeho 5,2“ Full HD displej je jako stvořený pro prohlížení multimédií a díky vodotěsnému tělu je možné zvěčňovat zajímavé momenty i pod vodní hladinou.

HTC Desire 310 je osazen čtyřjádrovým procesorem a pamětí RAM o velikosti 1 GB. Operačním systémem je Android 4.2 s domovskou obrazovkou HTC BlinkFeed. Telefon disponuje pěti megapixelovým hlavním fotoaparátem s možností nahrávat video ve Full HD kvalitě. Cenovkou a vybavením zaujme především majitele, kteří nepotřebují přednosti vlajkových modelů s vyšší cenou.

Produktové fotografie jsou k dispozici zde.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.