Kateřina Růžičková provozní ředitelkou RobertNemec.com

(Praha, 8. prosince 2014) – Kateřina Růžičková má nově v agentuře na starosti řízení finančního a účetního oddělení společnosti a veškeré provozní záležitosti – a to pro agenturní pobočky v Praze, Brně a San Francisku. (TZ)

Je přímým zástupcem jednatele a je zároveň prokuristkou. Pozici přebírá po Jitce Horké, která po sedmi letech v RobertNemec.com odešla studovat do Říma.

„Kateřina Růžičková je mimořádně chytrá a schopná osobnost,“ komentuje výběr Robert Němec, ředitel agentury RobertNemec.com. „Jejím posláním je, aby naše agentura expandovala jak u nás, tak v zahraničí, a aby si udržela ziskovost a vše fungovalo tak, jak má. Součástí toho je i controlling a systém řízení finančních toků, který letos zavádíme.“

Kateřina Růžičková v minulosti působila jako senior auditor ve společnosti Deloitte, následně jako finanční ředitelka pro střední Evropu ve společnosti ACTIVE 24 a nakonec jako finanční manažerka ve společnosti IDS Scheer ČR. Je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně, složila Státní jazykovou zkoušku z němčiny a angličtiny, studovala ve Stuttgartu a Londýně.

O agentuře RobertNemec.com

RobertNemec.com je mezinárodní digitální agentura, která klientům pomáhá vydělávat již od roku 2001. Zaměřuje se na online marketing, přípravu marketingových strategií, SEO, multikanálový marketing, public relations, PPC a emailové kampaně.

Na základě výzkumů vyvinula metodologii IRDA, která klientům pomáhá s volbou vhodných marketingových kanálů v různých částech nákupního procesu spotřebitele.

Mezi klienty agentury RobertNemec.com se zařadili klienti jako je T-mobile, Centrum.cz, Parfums.cz, CZC.cz, Mironet, Student Agency, Citi, Mountfield, Saxo Bank, OKAY, Vykupto.cz, Vivantis, Pfizer, Merck, OTTO Group, NOKIA, Century 21, FujiFilm, DATART a desítky dalších.

RobertNemec.com má pobočky v San Franciscu, Praze a Brně.

Více o agentuře najdete na www.robertnemec.com

Kontakt: