GOCLEVER rozšiřuje svoji produktovou řadu Insignia o tablety se systémem Windows 8.1 a s procesory Intel

9. prosince 2014 – Společnost GOCLEVER rozšiřuje svoji nabídku o dva nové tablety, které berou ohled na příznivce operačního systému Windows. Insignia 800 WIN je osmipalcový tablet, který je ideální pro všechny, kdo hledají kompaktní mobilní zařízení s nízkou hmotností. Desetipalcový tablet Insignia 1010 WIN představuje produkt „dva v jednom“ a je skvělou alternativou klasickým notebookům. Má totiž i standardní klávesnici. V obou případech mohou uživatelé bezstarostně využívat celé množství aplikací pracujících pod Windows a to na dotykovém displeji. (TZ)

Operační systém Windows 8.1 s rozhraním pro ovládání dotykem otevírá zcela nové příležitosti. Za zmínku stojí informace, že v ceně zařízení je i balíček MS Office s licencí na jeden rok (software může být naistalován dodatečně i na notebook či PC), dále prostřednictvím služby One Drive virtuální úložný prostor o kapacitě 1 TB (pro ukládání fotografií, hudebních souborů a videa) a také díky službě Skype jedna hodina hovorů měsíčně (pro mobilní telefony a pevné linky) a to vše po celou dobu trvání licence. Tato kombinace umožní novým tabletům řady Insignia stát se uceleným nástrojem pro každého, kdo potřebuje efektivní, elegantní a kompaktní “přenosný počítač” pro každodenní používání.

GOCLEVER Insignia 800 WIN

Insignia 800 WIN je ideální produkt pro ty, kdo chtějí mít pro práci i zábavu na svém mobilním zařízení stejný software a aplikace, které používají na svém počítači – ale ve formě, která je přizpůsobena velikosti a specifickým požadavkům tabletu. Malé rozměry a skvělá výkonnost dělá z nového tabletu GOCLEVER ideální přenosné zařízení, společníka na cestách, nástroj pro práci, zábavu, prohlížení internetu i pro zpracování multimediálních souborů a pro dosahování vyšších úrovní her.

Kapacita, která je potřebná pro spuštění i těch nejnáročnějších aplikací, je zajištěna čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3735E        1,3 GHz, systémem Intel HD Graphics a operační pamětí DD3 1 GB. Specifikaci doplňuje osmipalcový displej IPS s rozlišením 1280 x 800, 16 GB vnitřní paměti, WiFi a Bluetooth (například pro možnost používat externí klávesnici), také dva fotoaparáty (zadní s rozlišením 5 MPix). Baterie zajistí tabletu až 120 hodin v režimu stand-by a až 8 hodin nepřetržitého používání.

INSIGNIA 800 WIN bude k dostání ve dvou provedeních. Bez klávesnice, nebo s dedikovanou klávesnicí, která slouží i jako pouzdro tabletu.

GOCLEVER Insignia 1010 WIN

Insignia 1010 WIN je o něco větší zařízení, díky čemuž je perfektní jak pro multimediální a zábavní aplikace, tak i jako pracovní nástroj. Specifikace jsou obdobné jako u menšího provedení. (IPS displej, procesor Intel Atom Z3735G 1,33 Ghz, Intel HD Graphics, 1 GB operační paměti DDR3 , 16 GB interní paměť, slot pro microSD ). Navíc má tento desetipalcový model port microHDMI.

Hlavní výhodou v tomto případě je praktická, pevná klávesnice s kontaktním připojením, která slouží i jako kryt displeje. Díky této klávesnici lze tablet používat zcela účelně, tak jak je tomu u běžných notebooků.

GOCLEVER INSIGNIA 800 WIN je již nyní na trhu za doporučenou cenu 3 990 Kč (verze s klávesnicí v prodejnách Datart za 4290 Kč)

GOCLEVER INSGNIA 1010 WIN bude na trh uváděn postupně na přelomu roku za doporučenou cenu 5 999 Kč.

Na produkty je poskytovaná dvouletá záruka.