Petr Špinar je nový Country Manager v Motorola Solutions ČR s odpovědností za severní a východní Evropu

PRAHA, 6. ledna 2014 – Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních řešení a produktů pro státní organizace, oznámila personální změnu na nejvyšší pozici v České republice. Petr Špinar byl jmenován na pozici Country Manager v Motorola Solutions v ČR a jako oblastní obchodní ředitel pro severní a východní Evropu. (TZ)

„Cílem společnosti Motorola Solutions je soustředit se na oblast zabezpečené rádiové komunikace a upevňovat pozici v oblasti spolupráce s bezpečnostními a záchrannými složkami státu a komerčních subjektů,“ říká Petr Špinar, Country Manager ze společnosti Motorola Solutions ČR. „Mým cílem je podporovat obchod a rozvoj krizových telekomunikačních systémů napříč celým regionem,“ dodává P. Špinar.

Petr Špinar se opět stal součástí společnosti Motorola Solutions po jeho předchozím působení ve společnosti Schneider Electric, kde pracoval jako viceprezident pro oblast Buildings & IT Business s odpovědností za divizi „APC by Schneider“ a za řízení projektů datových center a ICT služeb.

Předtím vedl CSC’s Eastern European (EE) Operations jako generální ředitel a člen představenstva společnosti CSC EMEA. Region EE zahrnoval Pobaltí, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Turecko a Srbsko, a správu 3 regionálních servisních center.

Před působením v CSC pracoval Petr Špinar jako generální ředitel společnosti Motorola v České republice s odpovědností za řízení a rozvoj podnikání. Za svou kariéru ve firmě Motorola zastával různé pozice ve výkonném managementu, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy.

Petr Špinar pracoval také pro společnost Hewlett-Packard jako Aliance Director pro východní a střední Evropu, Střední východ a Afriku.

Je absolventem Vysokého učení technického v Brně, fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií, se zaměřením na technickou kybernetiku a měřicí techniku.

Motorola Solutions v České republice

 

Motorola Solutions se zaměřuje na nabídku výkonných a inovativních produktů pro státní správu, vládní organizace a komunikačních řešení pro bezpečnostní složky. Cílem je plynulá komunikace mezi občany, odpovědnými složkami a vládními institucemi, která je zajištěná prostřednictvím akceschopné a zabezpečené komunikační sítě.

 

Jsou to odborné znalosti a zkušenosti, které mění informační šum v konkrétní informace, informace ve zkušenosti a zkušenosti v bezpečnost. A to je způsob, jak Motorola Solutions pracuje a spolu s obchodními partnery buduje bezpečnější města, kraje i země.

 

Ačkoliv většina projektů je důvěrná, a nelze je veřejně prezentovat, jsou primárně zaměřeny na oblast veřejné bezpečnosti, jako jsou hasičské záchranné sbory, vojenská komunikačních řešení, veřejnou dopravu a zdravotnictví.

Partneři

Hlavními partnery Motorola Solutions v České republice jsou společnosti KonekTel (http://www.konektel.cz/cs) a Airadio Prague, s.r.o (http://www.airadio.com/CZ/).

Motorola Solutions

Společnost Motorola Solutions je předním poskytovatelem inovativních komunikačních řešení a služeb nezbytných pro obchodování a plnění pracovních úkolů zákazníků z řad komerčních podniků a státních organizací po celém světě. Díky svým vynikajícím inovativním a komunikačním technologiím je globálním lídrem, který umožňuje svým zákazníkům být nejlepšími v okamžicích, na kterých záleží. Společnost Motorola Solutions se obchoduje na New York Stock Exchange pod zkratkou „MSI“. Pro více informací, navštivte www.motorolasolutions.com .