Panasonic Visual Solutions spouští školicí akademii pro partnery

Divize Panasonic Visual Solutions spustila školicí program vytvořený exkluzivně pro profesionály v odvětví zobrazovací techniky, jako jsou prodejci, systémoví integrátoři, pronajímatelé a distributoři audiovizuální techniky. (TZ)

Školicí program „Panasonic Visual Pro“ má několik úrovní, které pomáhají rozšiřovat znalosti o audiovizuální technice Panasonic a získat speciální certifikáty.

Partneři Panasonic jsou rozděleni do kategorií pro projektory a displeje (první má tři a druhá dvě úrovně) a mohou se zúčastnit bezplatných online školení na portálu Akademie, kde získají certifikát Panasonic Visual Professional.

Po získání certifikátu Panasonic Visual Professional je možné se zúčastnit i individuálního školení v evropské centrále společnosti Panasonic v německém Wiesbadenu a získat certifikáty Expert a Advanced Expert (pouze pro oblast projektorů).

Hana Grůzová, marketingová manažerka společnosti Panasonic, říká: „Větší znalost produktů je vždy významnou výhodou v jakémkoliv podnikání. Je to základ pro účinnější a cílenější služby zákazníkům, pro vytvoření příležitostí k prodeji větších řešení a pro vytvoření zřetelného náskoku před konkurencí.“

Například školení Advanced Expert pro projektory nabízí podrobnější znalosti některých speciálních funkcí, jako jsou prolínání okrajů, sjednocení barev, práce v režimu na výšku, úprava geometrie nebo laserová technologie v projektorech Panasonic s vysokým jasem.

Školicí program bude spuštěn na veletrhu ISE 2015, kde také proběhnou úvodní semináře.

Další informace o školení Panasonic Visual Pro jsou dostupné zde:

http://business.panasonic.co.uk/visual-system/panasonic-visual-pro-training-programme

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje, odolné mobilní počítače a požární alarmy. S přibližně 400 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 71,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2014. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/