François Voyron je novým generálním ředitelem společnosti Ingenico pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Ingenico (Euronext: FR0000125346-ING), globální lídr v oblasti plateb, dnes oznámila, že jejím novým ředitelem pro pobočku v České republice a na Slovensku byl jmenován François Voyron (49).  Pan Voyron bude rovněž dále zastávat současnou funkci ředitele pro regiony východní Evropy. (TZ)

François Voyron má v nové roli ředitele za cíl další rozvoj podnikání společnosti Ingenico na českém a slovenském trhu, dohled nad zavedením nových, především mobilních, platebních technologií a ve spolupráci se svým místním týmem podporu jak zákazníků z řad bankovních institucí, tak také místních partnerů, včetně vyhledávání možných společných obchodních příležitostí a iniciativ.

„Na jmenování na pozici Country Manager pro Českou republiku a Slovensko jsem velmi hrdý. Mou prioritou je všestranná podpora našich zákazníků, pro které v portfoliu produktů, nejinovativnějším a nejucelenějším na trhu, dokážeme pokaždé najít to nejvhodnější platební řešení,“ řekl François Voyron.

François Voyron (titul MSc ve strojírenství), který má 20letou praxi v mezinárodním obchodě, zahájil svou kariéru v roce 1992 v leteckém průmyslu. Podobné zkušenosti má také v telekomunikacích a platebních službách. Již 14 let působí v oblasti elektronických plateb v regionu EMEA.

O společnosti Ingenico Group

Ingenico Group (Euronext: FR0000125346 – ING) je globální lídr v oblasti plateb. Poskytuje inteligentní, důvěryhodná a bezpečná řešení, která usnadňují obchodování prostřednictvím všech kanálů, od kamenných prodejen přes online obchody po mobilní platby. Díky nejrozsáhlejší platební síti na světě nabízí bezpečná platební řešení na místní, národní i mezinárodní úrovni. Je důvěryhodným celosvětovým partnerem finančních institucí i prodejců, od malých obchodníků po nejznámější světové značky. Řešení společnosti Ingenico Group umožňují obchodníkům snazší přijímání plateb a naplňování dobré pověsti jejich značky. Další informace naleznete na webu www.ingenico.com. twitter.com/ingenico